تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
مقصر اصلی پرونده رادوشوویچ کیست؟

پرسپولیس با گلری قرارداد ۳ ساله بست که همه می‌دانستند قرار است ذخیره باشد و نهایتاً سالی یکی، دو بازی انجام بدهد اما همین دروازه‌بان ذخیره را از کرواسی آوردند، قرارداد بلندمدت بستند و چندبرابر هم به او پول دادند! حالا طرف همه پولش و حتی جریمه دیرکرد را گرفته و می‌گوید پول مالیاتم را بدهید! باشکوه نیست؟ هواداران پرسپولیس بالاخره صبرشان لبریز شد و به صفحه رادوشویچ حمله کردنداما نکته مهم ماجرا این است که طبق روال عادی برنامه از مقصر اصلی یعنی کسی که قرارداد بلندمدت بسته، هیچ خبری نیست و بقیه به جان هم افتاده‌اند!
کلاً در فوتبال ما همیشه این‌طور بوده که یک یا چند نفر سیبل می‌شوند تا تمام کاسه‌کوزه‌ها سر آنها شکسته شود اما مقصر یا مقصران اصلی پنهان می‌شوند و خوب بلدند سکوت کنند و جوابگوی نهادهای نظارتی که هیچ، حتی رسانه‌ها هم نباشند. بارها و بارها نوشتیم که در ورزش ایران «انتخاب‌کننده‌ها» بیشتر از «انتخاب‌شونده‌ها» مقصرند. مسئولی که یک مدیر کارنابلد و نادان را برای پرسپولیس می‌گذارد، به مراتب از خود آن مدیر نادان بیشتر مقصر است اما خب معمولاً کسی کاری به او ندارد و مدیرانی هم که میلیاردها تومان بدهی گذاشته و رفته‌اند، احتمالاً مشغول خوشگذرانی هستند تا هواداران مثل همیشه حرص و جوش بخورند. هوادارانی که در حرف و شعار صاحبان واقعی باشگاه هستند اما در عمل...
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مقصر اصلی پرونده رادوشوویچ کیست؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..