تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
ماجرای رفتار غیرمعمول ۲ پاکبان در مشهد چیست؟

آفتاب‌‌نیوز :

از صبح امروز، فیلم دوربین مداربسته از رفتار غیرعادی دو پاکبان در مشهد با واکنش‌های زیادی در فضای مجازی روبرو شده است. فیلمی که دو پاکبان به همراه خودروی جمع آوری زباله سطح شهر در کنار عابر پیاده توقف می‌کنند و پاکبان‌ها پس از آن که کیسه زباله‌ای را به دست می‌گیرند محتویات آن را در باغچه کنار عابر پیاده تخلیه و کیسه خالی را در خودروی حمل زباله می‌اندازند! اقدامی که واکنش‌های گسترده‌ای در فضای مجازی داشته و برخی کاربران، علت آن را پرسیده اند.

در همین زمینه، اسماعیل شیخانی، مدیر روابط عمومی شهرداری در گفتگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار کرد: طبق استعلام ما، فیلم رفتار دو پاکبان و تخلیه محتویات کیسه زباله در داخل باغچه کنار عابر پیاده مربوط به یک سال پیش است.

وی افزود: در این فیلم، پلاک، چهره افراد، محل وقوع و... مشخص نیست و همان زمان نیز شهرداری مشهد درباره آن توضیحاتی داده است. تنها چیزی که اکنون باید اعلام کنیم همین است که فیلم اقدام عجیب دو پاکبان به زمان فعلی ارتباطی ندارد.

مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد تاکید کرد: اشتباهات هر فردی در هر زمینه شغلی نباید به نام تمام همکاران آن فرد تمام شود. اکنون نیز نباید به خاطر اشتباه دو پاکبان، زحمات این قشر زحمتکش را نادیده گرفت. 

محتویات کیسه زباله، نخاله بود و نباید در خودروی جمع آوری زباله حمل می‌شد

در ادامه هم فرخنده، مدیر روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد به خبرنگار فارس گفت: آن طور که در این فیلم دیده می‌شود، محتویات داخل کیسه زباله، خاک و نخاله ساختمانی است و نباید این محتویات به خودروی جمع آوری زباله منتقل شود.

وی افزود: از سنگینی کیسه زباله و حمل آن توسط دو پاکبان مشخص است که زباله خشک یا‌تر در داخل کیسه نیست و نخاله ساختمانی در آن جمع آوری شده است. طبق قاعده نباید خاک و نخاله را به خودروی جمع آوری زباله منتقل کرد. چون این اقدام به دستگاه پرس خودرو‌های جمع آوری زباله، خسارت زیادی وارد می‌کند و پاکبانی که خیابان‌ها را نظافت می‌کند باید آن را حمل کند.

مدیر روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد با بیان این که رهاکردن نخاله ساختمانی در کیسه حمل زباله، کار اشتباهی است، گفت: آن پاکبان از نظر این که نباید نخاله را به خودروی جمع آوری زباله منتقل کند، کار درستی کرده است، اما از این نظر که محتویات نخاله ساختمانی را در یک باغچه تخلیه کرده کار اشتباهی انجام داده که در زمان خود به او تذکر داده شده است.

 صبح روز دوشنبه ۱۳ آذرماه مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد اظهارات خود را اصلاح کرد و در صفحه شخصی خود نوشت: این فیلم جدیده بوده و پاکبان‌ها به دلیل اختلاف شخصی دست به این کار زده‌اند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ماجرای رفتار غیرمعمول ۲ پاکبان در مشهد چیست؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..