تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
اجرای طرح سنجش سلامت بدو ورود به مدرسه در قم

 محمودی،رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی قم با اشاره به طرح سنجش سلامت بدو ورود به مدرسه در قم گفت: در سال تحصیلی آینده بیش از ۲۶۰۰۰ کلاس اولی خواهیم داشت که فرایند غربالگری آنها در ۶ مرکز سطح استان در حال اجرا است.

وی افزود: همه متولدین نیمه دوم سال ۹۶ و نیمه اول سال ۹۷ که سال آینده وارد کلاس اول می‌شوند، باید در طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان شرکت کنند.

محمودی با اشاره به اینکه پیش شرط ثبت نام در مدارس، شرکت در طرح سنجش است، افزود: در این طرح علاوه بر سنجش آمادگی تحصیلی دانش آموزان، سلامت جسمانی، بینایی، شنوایی و شایستگی حرکتی نوآموزان ارزیابی می‌شود و در صورت وجود اختلال دانش آموز به مراکز تخصصی ارجاع داده می‌شود.

وی از والدین نوآموزان خواست پیش از حضور در مراکز سنجش سلامت، در پایگاه اینترنتی My.medu.ir ثبت نام و زمان مراجعه و پایگاه مورد نظر خود را انتخاب کنند.

گفتنی است چهار پایگاه سنجش سلامت نوآموزان در شهر قم و دو پایگاه در شهرهای کهک و جعفریه فعال است.

طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی دانش آموزان بدو ورود به مدرسه برای سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۴ که از آبان آغاز شده تا پایان بهمن ادامه خواهد داشت.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «اجرای طرح سنجش سلامت بدو ورود به مدرسه در قم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..