تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
بهروز خدارحمی؛ سکاندار شرکت تامین سرمایه تمدن شد 

بهروز خدارحمی؛ سکاندار شرکت تامین سرمایه تمدن شد 

با نظر سهامداران بهروز خدا رحمی، به عنوان سرپرست جدید شرکت تامین سرمایه تمدن معرفی شد. 

به گزارش بورس نیوز، مراسم تودیع علی بیگ زاده و معارفه دکتر بهروز خدارحمی سرپرست جدید شرکت تامین سرمایه تمدن دیروز یکشنبه دوازدهم آذرماه ۱۴۰۲ با حضور علی قاسمی عضو هیات مدیره، دکترحسن بختیاری عضو هیات عامل بانک توسعه صادرات،  دکتریزدان سیف، عضو هیات عامل بانک شهر معاونین و مدیران شرکت تامین سرمایه تمدن برگزار شد.

در این مراسم علی قاسمی، عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران ضمن تبریک پیوستن بهروزخدارحمی به ساختار مدیریتی شرکت تامین سرمایه تمدن، گفت: حضور دکتر خدارحمی به عنوان یکی از مدیران با سابقه  در عرصه بازار سرمایه، زمینه افزایش تعامل بین دو بانک توسعه صادرات ایران و بانک شهر رابیش از پیش فراهم خواهد کرد.

 قاسمی با اشاره به برنامه‌های بانک مرکزی در حوزه انتشار و ضمانت انواع اوراق افزود: شرکت تامین سرمایه تمدن به عنوان یکی از شرکت‌های شاخص کشور در عرصه تامین مالی، می‌تواند در راستای دستیابی به اهداف کلان اقتصادی، به ویژه کنترل تورم نفش بسزایی داشته باشد. 

عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران گفت:  شرکت تامین سرمایه تمدن اولین و تنها شرکت تامین سرمایه تمدن دانش بنیان در کشور است که تعامل خوبی با حوزه‌های دانش بنیان، معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی دارد که پیوستن خدارحمی به گروه مدیریتی شرکت تامین سرمایه تمدن می‌تواند به تداوم نقش موثر این شرکت در حوزه تامین مالی شرکت‌های دانش بنیان کمک کند.

 قاسمی از خدمات و دستاورد‌های ارزنده آقای دکتر علی بیگ زاده نیز قدردانی ودر ادامه تصریح کرد: غنای بازار سرمایه مرهون عمق و تخصص مدیران فعال در این عرصه است و بی تردید جایگاه فعلی شرکت تامین سرمایه تمدن مدیون حضور مدیران خبره و کارآمد و متواضعی، چون دکتر بیگ زاده است.

همچنین در مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت سرمایه تمدن، دکترحسن بختیاری عضو هیات عامل بانک توسعه صادرات ایران، بر حمایت همه جانبه بانک توسعه صادرات ایران از همه مدیران عامل شرکت تامین سرمایه تمدن از آغاز تا امروزتاکید کرد ودر ادامه گفت: دکتر خدارحمی، نامی شناخته شده و معتبر در عرصه بازار‌های مالی کشور است که با توجه به سابقه همکاری ایشان با بانک توسعه صادرات، هم آفزایی شایسته بین تامین سرمایه تمدن،  بانک توسعه صادرات ایران و بانک شهر شکل خواهد گرفت. 

حسن بختیاری در پایان افزود: تعامل یک بانک تجاری، یک بانک توسعه‌ای و یک نهاد سرمایه گذاری، ترکیب قوی و تاثیرگذاری را در عرصه اقتصادی کشور خواهد گذاشت.

در این مراسم یزدان سیف، عضو هیات عامل و معاون امور شرکت‌های  بانک شهر از حضور بهروز خدارحمی در کرسی مدیریت عامل شرکت تامین سرمایه تمدن ابزار خشنودی کرد و در ادامه تصریح کرد: استفاده از ظرفیت‌های بزرگ در حوزه مدیریت بازار سرمایه می‌تواند در ایجاد یک زنجیره قوی تامین مالی کمک کننده باشد.

خدارحمی نیز ضمن تشکر از مدیران حاضر در جلسه، گفت: بازار سرمایه همواره از فراز و نشیب‌های برخوردار بوده و رشد و ارتقای این بازار نیز در چنین بزنگاه‌هایی صورت می‌گیرد؛ امروز نیز شاهد چنین وضعیتی در بازار هستیم و می‌توانیم با استفاده از فرصت‌های پیش رو سهم تامین مالی تمدن  از بازار سرمایه را افزایش دهیم.

 وی به موفقیت‌های ارزشمند دکتر بیگ زاده در تامین سرمایه تمدن اشاره ودر ادامه گفت: ظرفیت شرکت تامین سرمایه تمدن نشان می‌دهد که نه تنها عملکرد قبلی قابل دفاع است بلکه رشد چند برابری نیز دراین نهاد را خواهیم دید.

بهروز خدارحمی از مدیران نام آشنای بازار سرمایه کشور،   دانش آموخته حسابداری دانشگاه علامه و استادیار دانشگاه تربیت مدرس تهران از سال ۱۳۹۲ تا کنون می‌باشد. همچنین نگارش ده‌ها مقاله علمی در حوزه بازار پول و سرمایه بخش دیگری از سوابق علمی ایشان به شمار می‌آید.

از سوابق اجرایی ایشان قبل از پذیرش سکانداری تمدن می‌توان به دبیرکلی کانون نهاد‌های سرمایه گذاری ایران،  مدیرعاملی گروه مالی سپهرصادرات، عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و مشاور مالی در ده‌ها شرکت و نهاد پولی بانکی دیگر اشاره کرد.

اشتراک گذاری :پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «بهروز خدارحمی؛ سکاندار شرکت تامین سرمایه تمدن شد »اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..