تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
سازمان تعزیرات خبر داد: بازگشت 31 میلیارد ریال اضافه دریافتی به جیب اولیای دانش‌آموزان

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، شهرام محسنی؛ مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: پرونده یک دبستان غیرانتفاعی در تهران که از 153 نفر از اولیای دانش‌آموزان 30 میلیارد و 600 میلیون ریال وجه اضافه برای ثبت‌نام دریافت کرده ‌بود در شعبه هفتم مهم و ملی سازمان تعزیرات حکومتی رسیدگی شد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، میزان اضافه دریافتی این مدرسه به ازای هر نفر را 200 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: مدیر این مدرسه در دفاع از خود، اصرار داشت که اولیا از پرداخت شهریه مکمل رضایت داشته‌اند اما هیچ مدرکی برای اثبات این ادعای خود به شعبه رسیدگی کننده ارائه نکرد.

محسنی با اشاره به قاطعیت تعزیرات حکومتی در برخورد با سودجویانی که نگاه اقتصادی به تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم دارند، گفت: شعبه با احراز تخلف گرانفروشی، متهم را به استناد قانون تعزیرات حکومتی و مصوبه شورای عالی اقتصادی سران قوا به پرداخت 765 میلیارد ریال جزای نقدی محکوم کرد.

به گفته مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی، شعبه همچنین با توجه به ضرورت مصون ماندن روند آموزشی دانش‌آموزان، حکم به پرداخت اضافه دریافتی 30 میلیارد و 600 میلیون ریالی به اولیای دانش‌آموزان صادر و متهم را به ارائه مدارک و اسناد پرداخت این مبالغ به شعبه ملزم کرد.

محسنی افزود: اولیا به دلیل نگرانی‌هایی که از ایجاد اشکال در تحصیل فرزندشان دارند، عموماً در قبال این گرانفروشی‌ها سکوت می‌کنند اما با دستور رییس سازمان تعزیرات حکومتی از این پس، این سازمان تنها با دریافت گزارش مردمی و بدون نام شاکی به تخلفات شهریه مدارس رسیدگی می‌کند بنابراین اولیا بدون دغدغه می‌توانند گزارش خود را به شعبه ملی تعزیرات حکومتی منعکس کنند.

به گفته محسنی، پس از همراهی نکردن آموزش و پرورش در ارائه گزارش مدارس متخلف، گشت تعزیرات حکومتی با همراهی بازرسان صمت، سازمان حمایت و نماینده مدارس غیرانتفاعی در یک مدرسه، این تخلف را کشف و با توجه به اهمیت موضوع در شعبه مهم و ملی رسیدگی کرد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان تعزیرات حکومتی می‌گوید: دیگر پرونده‌های تخلف مدارس نیز روی میز قاضی شعبه مهم و ملی سازمان تعزیرات حکومتی در حال رسیدگی است.

انتهای پیام/
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «سازمان تعزیرات خبر داد: بازگشت 31 میلیارد ریال اضافه دریافتی به جیب اولیای دانش‌آموزان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..