تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
آغاز نام‌نویسی دوازدهمین دوره آزمون سامفا

 علیرضا کریمیان گفت: نام‌نویسی آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی (سامفا) از روز دوشنبه ۱۳ آذر آغاز شده و در روز دوشنبه ۲۰ آذر ماه پایان می‌پذیرد و نام‌نویسی منحصراً به‌صورت اینترنتی و از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org انجام خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور افزود: آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی (سامفا – سامفای دانشگاهی) منحصراً در سطح دانشگاهی (آکادمیک) و شامل بخش‌های شنیداری، خوانداری، نوشتاری و گفتاری بوده که مهارت متقاضیان در این بخش‌ها سنجیده خواهد شد و متقاضیان شرکت در حوزه‌های امتحانی خارج از کشور، باید کارت اعتباری مربوط به نام‌نویسی را از طریق مرکز آموزش زبان فارسی حوزه‌های امتحانی خارج از کشور، تهیه کنند.

کریمیان در تشریح جزئیات برگزاری آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی، خاطرنشان کرد: این آزمون روز جمعه ۲۲ دی ماه سال ۱۴۰۲ شمسی برابر با ۱۲ ژانویه سال ۲۰۲۴ میلادی و ۲۹ جمادی‌الثانی سال ۱۴۴۵ قمری هم‌زمان با حوزه‌های داخل کشور در حوزه امتحانی خارج کشور در کشور عراق برگزار خواهد شد و این آزمون در حوزه‌های داخل کشور بصورت الکترونیکی و در حوزه خارج از کشور به روش مبتنی بر کاغذ برگزار می‌شود.

او افزود: تعیین شهر برای متقاضیان داخل کشور و یا کشور برای متقاضیان خارج از کشور برای برگزاری آزمون منوط به حدنصاب رسیدن تعداد متقاضیان در زمان نام‌نویسی خواهد بود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «آغاز نام‌نویسی دوازدهمین دوره آزمون سامفا»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..