تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
عرضه ۵۱ محصول جدید فناورانه در نمایشگاه پژوهش/ ۱۲ هزار و ۱۶۰ واحد فناور در کشور داریم

سجاد محمد علی نژاد معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم گفت: ۲ هزار و ۸۸ محصول در نمایشگاه پژوهش در معرض نمایش قرار داده می‌شود که ۵۱ محصول جدید در حوزه‌های مختلف فناوری‌های دارویی، تجهیزات پزشکی، هوافضا و فوتونیک هستند. هزار و ۴۵۰ محصول مربوط به دانشگاه‌ها هستند.

به گفته وی ۱۲هزار و ۱۶۰ واحد فناور در کشور فعال هستند که ۱۱۳ هزار و ۹۹۸ نفر در این واحدها مشغول به کار هستند. حوزه علم و فناوری رو به ارتقا و پیشرفت بیشتر است. 

وی افزود: ۵۷ محصول در مرحله ارزیابی برای رونمایی قرار دارد که احتمالا رونمایی ۲۵ محصول در نمایشگاه هفته آینده انجام خواهد شد. ۱۵ مورد کارگاه تخصصی هم برای پژوهشگران در حاشیه نمایشگاه با موضوع سامانه نان، چالش‌های تجاری‌سازی و پروانه بهره‌برداری واحدهای فناور برگزار خواهد شد.

محمدعلی نژاد تصریح کرد: ۱۷۶ فناور از سراسر کشور معرفی و انتخاب شدند که در ارزیابی اولیه انجام شده و هفته آینده مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «عرضه ۵۱ محصول جدید فناورانه در نمایشگاه پژوهش/ ۱۲ هزار و ۱۶۰ واحد فناور در کشور داریم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..