تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
آغاز مرحله کتبی آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی

مرحله کتبی آزمون دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی امروز برگزار و یک روز پس از برگزاری مرحله تئوری آزمون، فرایند برگزاری مرحله شفاهی آزمون آغاز می‌شود. بر این اساس، فرایند برگزاری آزمون شفاهی از سه‌شنبه ۱۴ آذر آغاز می‌شود و پنج‌شنبه ۱۶ آذر به پایان می‌رسد. 

۴۲۰ نفر متقاضی شرکت در آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی هستند. براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، ۱۸۸ نفر در ۴ رشته به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و ۲۳۲ نفر در ۶ رشته در دانشگاه علوم پزشکی تهران به رقابت می‌پردازند. 

کلید اولیه و فرم ثبت اعتراض پس از برگزاری آزمون کتبی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. بر این اساس، کلید اولیه و فرم ثبت اعتراض از ساعت ۱۲ تا ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۱۳ آذر ماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر می‌شود و در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. 

آزمون تئوری برای اخذ دانشنامه برای همه رشته‌ها غیر پاتولوژی دارای ضریب ۲ و آزمون عملی ضریب ۱ است. افرادی که در مرحله تئوری قبول شوند، به عنوان متخصص گواهینامه و آن‌هایی که در آزمون عملی هم قبول شوند، به عنوان بورد، دانشنامه دریافت می‌کنند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «آغاز مرحله کتبی آزمون دانشنامه تخصصی دندانپزشکی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..