تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
مرد شرور در برابر حکم قطعی اعدام / مرد چهارزنه دخترانش را آزار می داد

به گزارش رکنا، رسیدگی به این پرونده از 2 سال قبل با شکایت یک مرد میانسال آغاز شد، وی که به پلیس آگاهی رفته بود از برادر ۴۵ ساله اش به نام بهروز شکایت کرد .

وی گفت :برادر شرورم چند سابقه کیفری در پرونده‌اش دارد، او در خرید و فروش و توزیع مواد مخدر دست دارد  و از اوباش بد سابقه است که چند بار به زندان افتاده، او 4 همسر گرفته و از همه آنها نیز جدا شده است و حالا ۴ فرزند دارد .

وی ادامه داد: مدتی قبل برادرزاده  ۱۴ ساله ام به نام تانیا با سر و وضعی پریشان به خانه‌مان آمد و حرف‌های تکان دهنده‌ای را مطرح کرد، او می‌گفت پدرش از ۴ سال قبل وقتی که او ۱۰ سال داشته بارها او را آزار و اذیت کرده است،تانیا می‌گفت این موضوع را بارها به نامادری اش گفته اما او حرف‌هایش را باور نکرده است .

مرد میانسال گفت:  من که  از شنیدن حرف‌های برادرزاده نوجوانم شوکه شده بودم حرف‌هایش را باور نکردم  و در این باره از همسر چهارم برادرم پرس و جو کردم. زن جوان می‌گفت تانیا چند بار در این باره به او حرفهای عجیبی زده اما وی حرف‌هایش را باور نکرده است.من که فهمیده بودم برادرزاده ام دروغ نمی گوید سعی کردم او  را آرام کنم و از تانیا  آخرین بار وقتی پدرش قصد داشته او را آزار دهد توانسته بود  با گوشی موبایل  چند ثانیه از او فیلم بگیرد .من با دیدن فیلم سیاه به واقعیت وحشتناک پی بردم  و حالا آمده‌ام تا از برادرم شکایت کنم.

 با اظهارات تکان دهنده این مرد ،دختر نوجوان تحت بازجویی قرار گرفت .

اظهارات تکان دهنده دختر نوجوان

وی گفت :از وقتی ۱۰ ساله بودم پدرم مرا آزار می‌داد .مادرم از پدرم جدا شده بود و من به ناچار  با پدرم زندگی می‌کردم .من از ترسم در این باره به کسی حرفی نمی زدم. اما وقتی پدرم با همسر چهارمش ازدواج کرد برای اولین بار این ماجرا را به نامادری ام گفتم. اما او حرف هایم را باور نکرد. او فکر می‌کرد چون پدرم مرد بدخلقی است  و بارها مرا کتک زده به دروغ چنین حرف‌هایی را علیه او مطرح کرده‌ام .تا اینکه مدتی قبل ماجرا را به عمویم گفتم و از او کمک خواستم.

دختر نوجوان در حالی که اشک می ریخت گفت: من از این زندگی خسته شده‌ام . ۴ سال است که در دام سیاه پدرم گرفتارم  و بارها به خودکشی فکر کرده ام.

دختر نوجوان فیلم سیاه را به پلیس ارائه داد و به پزشکی قانونی معرفی شد .

وقتی کارشناسان پزشکی قانونی  آزار و اذیت وی را تایید کردند، بهروز که چندین سابقه کیفری در پرونده سیاهش دارد و از اشرار بد سابقه منطقه کهریزک است بازداشت شد.

وی سعی داشت دخترش را دروغگو نشان دهد ولی وقتی با فیلم سیاه روبه رو شد لب به اعتراف گشود.

محاکمه پشت درهای بسته

مرد شیطان صفت در شعبه ششم دادگاه کیفری یک  استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و دخترش برای وی اشد مجازات خواست .

این مرد گفت تحت تاثیر مصرف مواد روان گردان دست به جنایت سیاه زده است.

در این میان دو دختر دیگر مرد شرور که حالا در بهزیستی نگهداری می شوند به درخواست خودشان در دادگاه حاضر شدند .دو دختر دوقلو که 12سال دارند ضمن تایید اظهارات خواهر بزرگشان گفتند پدرشان به تازگی رفتارهای عجیبی داشته و چند بار می خواسته آنها را نیز آزار دهد.

در  پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده پدر آزارگر را به اعدام محکوم کردند.این حکم در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.

 
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مرد شرور در برابر حکم قطعی اعدام / مرد چهارزنه دخترانش را آزار می داد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..