تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
رئیس سازمان منابع طبیعی: طرح ورشکستگی آبی ایران یک حرف دروغ است / دشمن دنبال این القای است که مثلاً ۴۰ سال آینده ایران آب ندارد که حرف غلطی است / ما با داشتن منابع جنگلی هیچ گاه بی‌آبی نخواهیم داشت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مهر: رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری با اشاره به کشت یک میلیارد درخت گفت: طرح ورشکستگی آبی ایران یک حرف دروغ است و ما با داشتن منابع جنگلی، هیچ گاه بی آبی نخواهیم داشت.

عباسعلی نوبخت پیش از ظهر امروز چهارشنبه در همایش زراعت چوب در دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان اظهار کرد: جنگل‌ها نقش مهمی در ذخیره منابع آبی دارند. جنگل‌های بلوط زاگرس نقش مهمی در تأمین منابع آبی کشور برعهده دارند. هر هکتار بلوط سالانه هزار مترمکعب آب را ذخیره می‌کند یعنی جنگل‌های زاگرس سالانه ۶ میلیارد مترمکعب آب تولید می‌کند و ۴۰ درصد آب کشور را زاگرس تأمین می‌کند.

رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور گفت: جنگل‌های شمال کشور سالانه ۶ میلیارد مترمکعب آب تولید می‌کنند.

وی گفت: صنعت چوب، یک صنعت پربازده است باید به سمتی برویم که به جای جنگل زدایی، صنعت درخت را توسعه دهیم اکنون کشورهای مثل چین ۵۰ میلیون هکتار یا ترکیه نزدیک هشت میلیون هکتار درختکاری کردند.

نوبخت با اشاره به طرح کشت یک میلیارد درخت گفت: دشمن دنبال این القای است که مثلاً ۴۰ سال آینده ایران آب ندارد که حرف غلطی است و ما با داشتن منابع جنگلی هیچ گاه بی آبی نخواهیم داشت.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «رئیس سازمان منابع طبیعی: طرح ورشکستگی آبی ایران یک حرف دروغ است / دشمن دنبال این القای است که مثلاً ۴۰ سال آینده ایران آب ندارد که حرف غلطی است / ما با داشتن منابع جنگلی هیچ گاه بی‌آبی نخواهیم داشت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..