تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
افزایش بیش از ۸ درصدی جابه‌جایی مسافر از مبادی کردستان

فرزاد حسنی  مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کردستان در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: طی هشت ماه سال جاری یک میلیون و ۶۶۰ هزار مسافر و ۱۴۰ مسافر در قالب ۲۹۴ هزار و ۸۷۹ سفر از طریق مبادی استان جابه‌جا شده‌اند.

وی افزود: آمار یاد شده از لحاظ تعداد مسافر ۸.۲ و از لحاظ تعداد سفر ۱۲.۹ درصد افزایش داشته است.

حسنی با بیان اینکه مسافران ۶۷۹ هزار و ۹۹۰ نفر از مسافران در قالب ۱۸۸ هزار و ۶۲۲ سفر از طریق ناوگان سواری سفر داشته اند، خاطر نشان کرد: در آمار ناوگان سواری از نظر آمار مسافر ۹.۷ درصد و از نظر سفر ۶.۷ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیشتر بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کردستان تعداد مسافران جابه‌جا شده از طریق ناوگان اتوبوسی را ۴۴۸ هزار و ۸۷۶ مسافر در قالب ۲۶ هزار و ۹۸۳ اتوبوس عنوان کرد و گفت: این آمار نیز نیز از نظر تعداد مسافر ۱۱ درصد رشد و از نظر تعداد سفر‌های انجام شده یک درصد کاهش نشان می‌دهد.

وی اذعان کرد: همچنین ۵۳۱ هزار و ۲۷۴ نفر مسافر در قالب ۷۹ هزار و ۲۷۴ سفر از طریق ناوگان مینی بوس انجام گرفته است که در زمینه آمار مسافر جابجا شده با ۴.۲ درصد و از نظر تعداد سفر ثبت شده با ۳۹ درصد رشد مواجه شده است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «افزایش بیش از ۸ درصدی جابه‌جایی مسافر از مبادی کردستان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..