تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
دانلود بازی Refind Self The Personality Test Game برای کامپیوتر

اولین رای باشید!

بازیکنان برای پیشبرد بازی Refind Self شیوه‌های متفاوتی را رقم خواهند زد. انتخاب شما در پایان بدنی داستان تاثیرگذار خواهد بود. بازی در حدود یک ساعت گیم‌پلی داشته و می‌توانید وارد بخش آزمایشی آن شده و کلیت ماجرا را تمرین کنید. در داستان بازی شما یک اندروید بوده و سر قبر یک دکتری که شما را آفریده است، ایستاده‌اید. می‌بینیم که جهان توسط ربات‌ها به اشکال مختلف پر شده و برای اهداف متعدد خود تلاش می‌کنند. باید به مکان‌های کلیدی رفته و خاطرات خود را به همه بگویید. می‌توانید در بازی با ربات‌ها هم تعامل داشته و اسرار آینده را کشف کنید.

Refind Self: The Personality Test Game PC-GOLDBERG

دانلود-بازی-Refind-Self

دکتر یاد شده، رباتی را به‌عنوان یک EAI ساخته است. EAI در واقع هوش مصنوعی است که می‌تواند بر اساس احساسات عمل کند. چندین ربات دیگر را هم داریم که هر کدام وظیفه‌ای دارند. به‌طور مثال، ربات GoGo می‌تواند ضایعات را جمع آوری کرده و در جای خودشان قرار دهد. ربات‌های چوپان را هم داریم که برای اجرای دستورات در نظر گرفته شده‌اند. با هر کاری که در جهان بازی انجام دهید، شخصیت شما ارزیابی شده و بعد از تکمیل شدن، نتایج شخصیت‌تان نمایش داده می‌شود. بازی در واقع یک خودشناسی با کمک هوش مصنوعی بوده و می‌توانید دوستان خود را بهم به آن دعوت کنید.

اسکرین-شات-بازی-Refind-Self اسکرین-شات-بازی-Refind-Self اسکرین-شات-بازی-Refind-Self اسکرین-شات-بازی-Refind-Self اسکرین-شات-بازی-Refind-Self اسکرین-شات-بازی-Refind-Self info

Games can really show someone’s personality, don’t you think? By way of a simple exploration-based adventure, this data-science game analyzes your actions to estimate your personality.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7+

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-3230M CPU @ 2.60GHz

Memory: 1 GB RAM

Graphics: Intel(R) HD Graphics 4000

DirectX: Version 11

Storage: 200 MB available space

اطلاعات فایل رمز فایل: www.downloadha.comپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دانلود بازی Refind Self The Personality Test Game برای کامپیوتر»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..