تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
خوردن مُهر آمریکا به پاسپورت همسر و دختر رئیسی و دیگر هیچ! /دستاوردهای سفر به نیویورک از نگاه کاربران خبرآنلاین

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ابراهیم رئیسی برای دومین بار در طول دوران ریاست جمهوری اش به نیویورک سفر کرد تا در مجمع عمومی سازمان ملل حضور یابد، اما این حضور، سخنرانی در صحن سازمان ملل و دیدارها در حاشیه مجمع عمومی با واکنش های مثبت و منفی همراه بود.

معمای تعداد همسفران رئیسی در سفر به نیویورک

در همین راستا خبرگزاری خبرآنلاین چند روز پیش از کاربران خود پرسید که «سفر رئیس جمهور به نیویورک و حضور در مجمع عمومی سازمان ملل چه دستاوردهایی برای کشور داشت؟»

در این بین بیشتر کاربران با تاکید بر اینکه این سفر رئیس جمهور هیچ دستاوردی برای کشور و ملت ایران نداشت، از همراهی دختر و همسر وی در این سفر انتقاد کردند.

یک کاربر در اینباره نوشت:«چرا بالاخره دختر رییس جمهور خاک آمریکا رو دیدن» و فرد ناشناس دیگری نوشت:«خوردن مهر ورود به آمریکا تو پاسپورت خانواده رئیس جمهور. دستاورد نباشه لااقل چیز جدیدی که هست.»

برخی از کاربران نیز با کنایه به سوغات رئیسی از آمریکا نوشتند که الواح باستانی دستاوردی برای مردم محسوب نمی شود و گفتند لوح های دوره هخامنشی مگه نون و آب میشه برای مردم.

فردی بی نام دیگر معتقد است:«بزرگترین دستاوردش این بود که یه عده نیویورک ندیده، نیویورک رو دیدند و توانسنتد اجناس آمریکایی اصل بخرند و سوغاتی بیاورند! چی از این بالاتر»

در میان کاربران فردی با نام ایران زیبا به مقایسه سفر رئیسی با سفر حسن روحانی به نیویورک پرداخته و گفته:«سفر رئیسی که هیچ دستاوردی نداشت سفرهای روحانی لااقل بهتر بود و دستاورد بیشتری داشت».

برخی نیز اشتباهات رئیسی در سخنرانی را سوژه کردند و کاربری با نام محسن نوشت:«اینکه تو نیویورک سفارت داشتیم و فقط رییس جمهور خبر داشت».

در این میان کاربرانی نیز بودند که به دفاع از سفر رئیسی به نیویورک پرداختند و فردی بی نام اعتقاد دارد: «دیدار رئیس جمهور و وزارت خارجه با مقامات کشورهای مختلف در فاصله کوتاه خودش یک دستاورد محسوب میشه ضمن این که تمام این دیدارها با هزینه کم در چند روز انجام گرفت در ضمن دولت آمریکا راجع به اون ۱۲۰۰ خانمی رو که بدون محاکمه کشته توضیحی نداد.»

219218
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «خوردن مُهر آمریکا به پاسپورت همسر و دختر رئیسی و دیگر هیچ! /دستاوردهای سفر به نیویورک از نگاه کاربران خبرآنلاین»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..