تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
محیط زیست استان تهران : قطع درختان سرخه حصار در عرصه تحت مدیریت محیط زیست نیست

به گزارش ایسنا علیرضا مزینانی در واکنش به پخش تصاویر از قطع درختان پارک جنگلی سرخه حصار و اشاره به مجاورت با اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران اظهارکرد: قطع این درختان بیمار، خشک و غالبا خطرآفرین برای گردشگران و سایر درختان موضوع جدیدی نیست که در بی‌خبری انجام شده باشد و حداقل افکار عمومی به علت اخبار قبلی از وضعیت این درختان آگاه است.

وی با تاکید بر اینکه این درختان در محدوده عرصه تحت مدیریت محیط زیست قرار ندارد، افزود: محیط زیست استان نسبت به قطع هرگونه درخت در سطح استان بدون مجوز و دلیل فنی و یا برای اعمال سودجویانه مخالف است و خود به عنوان یک دستگاه نظارتی به‌موقع و به فراخور ورود قانونی می‌کند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران با اشاره به اینکه دادستان تهران نیز پیش از این رسیدگی به قطع این درختان را در دستور بررسی قرار داده است، تصریح کرد: البته محیط زیست هم نسبت به این موضوع بی‌اطلاع و بی‌موضع نبوده است ولی قطع این درختان به‌صورت پراکنده و به علت بیماری بوده اسا و به‌طور قطع باید شهرداری تهران نسبت به کاشت جایگزین مناسب اقدام کند.

به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست استان تهران، مزینانی در پایان همچنین از حساسیت و دغدغه کنشگران، علاقه‌مندان و فعالان حوزه محیط زیست نسبت به هرگونه تخریب و آلودگی محیط زیست به‌ویژه در تهران قدردانی کرد و یادآور شد: محیط زیست در شهر تهران بسیار شکننده و حساس است و حفظ و حراست از آن وظیفه ذاتی و اخلاقی همه مردم، مسئولان و متولیان این حوزه است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «محیط زیست استان تهران : قطع درختان سرخه حصار در عرصه تحت مدیریت محیط زیست نیست»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..