تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
رسیدگی به ١١۵٢ پرونده تخلف کالا و خدمات در کرمانشاه/٢٢ میلیارد تومان جریمه در این حوزه صادر شد 

قهرمان شاهی در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین کرمانشاه، اظهار کرد: از ابتدای شهریور ماه سال جاری تا ٢٩ همین ماه در استان کرمانشاه به یک هزار و ١۵٢ فقره پرونده در حوزه کالا و خدمات رسیدگی شده است.

وی افزود: ارزش ریالی محکومیت این حوزه (غیرقطعی) حدود ٢٢ میلیارد و ٩٠٠ میلیون تومان است که امکان تجدید نظر برای آرا صادر شده، وجود دارد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه تصریح کرد: در بخش قاچاق کالا و ارز به ٢٨١ فقره پرونده در این یک ماه رسیدگی شده است که جرائم صادر شده (غیر قطعی) آن ٧٧ میلیارد ریال است.

وی گفت: در حوزه بهداشت به ٣٨ فقره پرونده رسیدگی شده است که جرائم صادر شده (غیر قطعی) آن معادل ۵٠ میلیارد ریال است.

به گفته شاهی بیشتر پرونده‌های تعزیراتی در استان کرمانشاه مربوط به حوزه کالا و خدمات است اما در شرایط مختلف با توجه به میزان خرید مردم تمرکز بیشتری بر یک حوزه خاص می‌شود.

46
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «رسیدگی به ١١۵٢ پرونده تخلف کالا و خدمات در کرمانشاه/٢٢ میلیارد تومان جریمه در این حوزه صادر شد »اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..