تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
رییس سازمان هواپیمایی، ادعای «داماد محسن رضایی» را تکذیب کرد

طبق اخبار منتشر شده تیمی از هیات مدیره بانک شهر در تاریخ ٢٠٢٣.۵.٢ با پرواز اختصاصی عازم دوشنبه پایتخت تاجیکستان می‌شوند، پس از انتقادات فراگیر از این سفر با پرواز اختصاصی، «محمد مهدی احمدی» مدیر عامل بانک شهر که از قضا داماد «محسن رضایی» است گفت: دلیل انجام این سفر با پرواز اختصاصی این بود که پیش از این پرواز، پرواز مستقیمی بین تهران- دوشنبه وجود نداشت و مدیرعامل بانک شهر مدعی شد :« پیش از این سفر پرواز مستقیمی به تاجیکستان از ایران وجود نداشت و به همین دلیل این پرواز انجام شد و اساسا دلیل سفر ما این بود که پرواز مستقیم تهران - دوشنبه راه اندازی شود و پس از این سفر و از یک هفته گذشته پروازهای مستقیم ایران و تاجیکستان راه اندازی شده است. در واقع، یکی از دستاوردهای این سفر راه‌اندازی پروازهای مستقیم بین ایران و تاجیکستان بود.»

اما پس از این ادعای مدیرعامل بانک شهر ،«محمد محمدی‌بخش» رییس سازمان هواپیمایی کشوری درباره ادعای مدیر عامل بانک شهر تاکید کرد: برقراری پرواز بین دو کشور با مذاکرات و توافقات سازمان هواپیمایی دو کشور انجام می‌شود و مذاکرات در این سطح پیگری می‌شود. درباره پرواز ایران و تاجیکستان هم قبلا پرواز وجود داشت.

وی ادامه داد : قبل از دوره کرونا یک پرواز در هفته بین تهران و دوشنبه انجام می‌شد که پس از کرونا تعداد پروازها در این مسیر به دو پرواز در هفته رسید.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: (پیش از تاریخ ذکر شده انجام پرواز اختصاصی مدیرعامل بانک شهر ) یک ایرلاین در هفته دو پرواز به دوشنبه داشت. که اخیرا (بعد از سفر مدیرعامل بانک شهر ) یک ایرلاین دیگر هم انجام پرواز در این مسیر را آغاز کرد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «رییس سازمان هواپیمایی، ادعای «داماد محسن رضایی» را تکذیب کرد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..