تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
دانشگاه پیام نور در میان برترین‌های رتبه‌بندی جهانی تایمز قرار گرفت

۱۵:۵۸ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

۸۴۵۹۵۳۴

۱۵:۵۸ - ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

۸۴۵۹۵۳۴

دانشگاه پیام نور در میان برترین‌های رتبه‌بندی جهانی تایمز قرار گرفت

دانلود PDF

دانشگاه پیام نور در میان برترین‌های رتبه‌بندی جهانی تایمز قرار گرفت

دانلود PDF

موسسه آموزش عالی تایمز در ویرایش ۲۰۲۳ رتبه‌بندی تأثیر خود نام ۲۰ موسسه ایرانی را در سیاهۀ مؤسسه‌های برتر جهان منتشر کرده و دانشگاه پیام نور در این لیست قرار دارد.

در ویرایش ۲۰۲۳ نظام رتبه‌بندی جهانی تأثیر «موسسه آموزش عالی تایمز»، روی هم، نام ۱۵۹۱ مؤسسه از ۱۱۲ کشور گوناگون جهان در فهرست پایانی آمده است. در ویرایش پیشین این نظام رتبه‌بندی ۲۷ مؤسسه از ایران در میان مؤسسه‌های برتر جهان جای گرفته بودند. رتبه‌بندی تأثیر آموزش عالی تایمز، میزان موفقیت دانشگاه‌های جهان را در برآوردن اهداف توسعه پایدار سازمان ملل اندازه‌گیری می‌کند.

رتبه‌بندی تأثیر آموزش عالی تایمز تنها نظامی است که دانشگاه‌ها را بر پایة اهداف توسعه پایدار سازمان ملل ارزیابی می‌کند.
امتیاز هر هدف به گونه‌ای محاسبه می‌شود که بالاترین امتیاز در هر هدف در محاسبات کلی ۱۰۰ و کمترین امتیاز ۰ باشد. این روش برای تنظیم تفاوت‌های جزئی در محدوده امتیازدهی در هر هدف و اطمینان از اینکه با دانشگاه‌ها به طور عادلانه رفتار می‌شود، کارآمد است. در جدول یک، رتبه‌های ملی و جهانی مؤسسه‌های ایرانی و در جدول دو، بهترین امتیاز‌های کسب‌شدة آن‌ها در اهداف گوناگون آمده‌اند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دانشگاه پیام نور در میان برترین‌های رتبه‌بندی جهانی تایمز قرار گرفت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..