تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
شهرداری‌ها مکلف به ثبت معاملات در سامانه ستاد شدند

معاونت حقوقی رئیس جمهور نظر خود را در خصوص انجام معاملات شهرداری تهران در بستر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) به وزارت صمت ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (مرکز تتا)، با توجه به ابلاغیه‌ی معاونت حقوقی رئیس جمهور، شهرداری‌ها از جمله شهرداری تهران مکلف به رعایت قانون برگزاری مناقصات و انجام معاملات خود از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت شدند.

آرش عسکری مدیر سامانه تدارکات الکترونیکی دولت در این زمینه اعلام کرد: «پس از بررسی‌های انجام‌شده بر مستندات قانونی انجام معاملات شهرداری‌ها از طریق سامانه ستاد، اتفاق نظر جمعی حاصل شد و جمع‌بندی نهایی انجام‌شده توسط معاونت حقوقی رئیس جمهور به وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ شد.»

این موضوع با پیگیری‌‌ها و رسیدگی‌‌های حقوقی صورت‌گرفته از جمله صدور آرای هیئت عمومی دیوان عدالت اداری در خصوص لزوم انجام کلیه معاملات مؤسسات و نهادهای عمومی غیردولتی اعم از دستگاه‌هایی که از منابع بودجه عمومی و یا داخلی خود استفاده می‌کنند و همچنین رأی ابطال سامانه معاملات الکترونیکی شهرداری تهران، آغاز شد.

به استناد احکام لازم‌الاجرای آیین‌نامه نحوه فعالیت دستگاه‌‌های اجرایی در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت و پاسخ لازم‌الرعایه معاون حقوقی ریاست جمهوری در خصوص لزوم رعایت قانون، برگزاری مناقصات در معاملات شهرداری تهران از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت به صدور ابلاغیه شماره 37088 / 49304 مورخ سوم خرداد 1402منتهی شد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «شهرداری‌ها مکلف به ثبت معاملات در سامانه ستاد شدند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..