تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۲ / ۱۴۰۱ چقدر است؟

قبل از آشنایی با قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۱، ۱۴۰۲ لازم است به چند نکته بپردازیم:
این روزها، یکی از محبوب‌ترین روش‌های پروتز لب، استفاده از فیلرهای پوستی است که می‌توان آن‌ها را در لب و اطراف دهان تزریق کرد. رایج‌ترین فیلرهایی که امروزه استفاده می‌شوند، محصولاتی هستند که در خود، موادی مشابه با اسید هیالورونیک دارند. هیالورونیک، ماده‌ای طبیعی است که در بدن انسان یافت می‌شود و می‌تواند حجم لب‌های شما را افزایش دهد.

قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۱

یکی از محبوب‌ترین روش‌های پروتز لب، استفاده از فیلرهای پوستی است که می‌توان آن‌ها را در لب و اطراف دهان تزریق کرد.

گاهی اوقات این فیلرها را با نام «پرکننده‌های اسید هیالورونیک» نیز می‌شناسند. در حالی که کلاژن که زمانی رایج‌‌ترین پرکننده‌ی پوستی بود، امروزه کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. به هر حال، گزینه‌های جدیدتر، ایمن‌تر هستند و اثرات طولانی‌تری را نیز باقی می‌گذارند.
از همه‌‌ی این‌ها گذشته، تزریق چربی و استفاده از ایمپلنت، از روش‌های دیگری هستند که برای حجیم شدن لب‌ها استفاده می‌شوند. با این حال، امروزه استفاده‌ی چندان زیادی ندارند. (احتمالاً به دلیل به ذست آمدن نتایج متفاوت و احتمال بیشتر بروز عوارض جانبی.)
حال که به یک دید کلی از پروتز لب دست پیدا کرده‌اید، این مقاله را بخوانید تا با قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۱ / ۱۴۰۲ آشنا شوید.

                                      بهترین مارک ژل برای تزریق لب

دکتر سارا بهروان

قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۲ / ۱۴۰۱ چقدر است؟

dr.s.behravan

قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۲ / ۱۴۰۱ چقدر است؟
drsarabehravan.com

قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۲ / ۱۴۰۱ چقدر است؟

26714051

26714174

09391818117

قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۲ / ۱۴۰۱ چقدر است؟

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از میرداماد، خیابان منظرنژاد، پلاک ۴۵ ، مجتمع یاس، واحد ۴

 

در این مقاله می‌خوانید:

قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۱ / ۱۴۰۲ بهترین مارک ژل برای تزریق لب پروتز لب با فیلر چگونه انجام می‌شود؟ مزایای پروتز لب با فیلر عوارض پروتز لب با فیلر قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۱ / ۱۴۰۲

قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۱ به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها انواع روش پروتز لب است.

قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۱ به عوامل مختلفی بستگی دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها انواع روش پروتز لب است. از این رو، در این مقاله به قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۱ با استفاده از فیلرهای پوستی می‌پردازیم.
البته انواع تزریق ژل لب نیز ممکن است در قیمت آن دخیل باشد. بعضی از افراد تزریق ژل لب مدل نچرال را دوست دارند و بعضی‌های دیگر، مدل عروسکی را ترجیح می‌دهند.
همه‌ی این‌ها باعث می‌شود که نتوانیم هزینه پروتز لب را به طور دقیق برآورد کنیم. با این حال، می‌توانید از هزینه‌های کلی تا حدودی مطلع باشید:

قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۱، ۱۴۰۲با استفاده از ژل‌های مجوز دار کره‌ای: هر سی سی ۹۰۰هزار تومان قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۱، ۱۴۰۲با استفاده از ژل‌های معروف فرانسوی و آمریکایی: هر سی سی ۱ میلیون و ۶۰۰هزار تومان

                                         هزینه پروتز لب

بهترین مارک ژل برای تزریق لب

لیستی از بهترین مارک ژل برای تزریق لب عبارت است از:

رستیلان (Restylane) ژوویدرم (Juvederm) هیلافرم (HylaForm) بلوترو بالانس (Belotero Balance)

تمام این محصولات به یک شکل تزریق می‌شوند و نتایج مشابهی به شما می‌دهند. هم‌چنین، برخی از آن‌ها حاوی لیدوکائین (نوعی بی‌حس کننده‌ی موضعی) نیز هستند.

                                      تزریق ژل لب مدل نچرال

پروتز لب با فیلر چگونه انجام می‌شود؟

بعد از تزریق می‌توانید برای کاهش ناراحتی و کنترل تورم، روی لبان خود یخ بگذارید. البته باید حواس‌تان باشد که فشار اضافی یا محکمی وارد نکنید.

پروتز لب با تزریق یک بی‌حسی موضعی شروع می‌شود تا لب‌های شما را کاملاً بی‌حس کند. باید گفت یخ‌ گذاشتن روی لب‌ها قبل از تزریق نیز به بی‌حس شدن ناحیه‌ی مذکور کمک می‌کند و به طور بالقوه، کبودی و تورم بعد از تزریق را کاهش می‌دهد.
سپس متخصص زیبایی شما، یک علامت گذاری دقیق را در نواحی مورد تزریق انجام می‌دهد. در نهایت، از سوزن‌های بسیار ظریفی برای تزریق ماده به لب استفاده می‌شود.
بعد از تزریق می‌توانید برای کاهش ناراحتی و کنترل تورم، روی لبان خود یخ بگذارید. البته باید حواس‌تان باشد که فشار اضافی یا محکمی وارد نکنید. هم‌چنین بهتر است فکر رژ لب زدن بلافاصله بعد از تزریق را از ذهن‌تان بیرون کنید.

                                      انواع تزریق ژل لب

مزایای پروتز لب با فیلر

مزایای پروتز لب با استفاده از فیلرهای اسید هیالورونیک عبارتند از:

امکان کنترل حجم لب: مقدار ماده‌ی تزریق شده هنگام کار با فیلرهای اسید هیالورونیک قابل کنترل است. به همین دلیل، پزشک می‌تواند کنترل بهتری بر میزان حجیم کردن لب داشته باشد.

ممکن است بر اثر حرکت لب‌های شما، یک سری برآمدگی ایجاد شود که خوشبختانه نیازی به نگرانی ندارد و به راحتی برطرف می‌شود.

داشتن یک روند تدریجی: پروتز لب با فیلر را می‌توان به تدریج و طی جلسات مختلف انجام داد تا سرانجام، نتایج مطلوب شما حاصل شود. راحت برطرف شدن هر نوع برآمدگی: ممکن است بر اثر حرکت لب‌های شما، یک سری برآمدگی ایجاد شود که خوشبختانه نیازی به نگرانی ندارد و به راحتی برطرف می‌شود. کبودی کمتر: هیالورونیک در مقایسه با سایر فیلرهای پوستی، کبودی و تورم کمتری را از خود بر جای می‌گذارد. ماندگاری قابل قبول نتایج: نتایج پروتز لب با فیلر نسبتاً ماندگار هستند، اما تا آخر عمر باقی نمی‌مانند تا شما فرصت تجدید نظر نیز داشته باشید. احتمال بعید بروز حساسیت: گفتیم که فیلرهای اسید هیالورونیک از موادی مشابه مواد موجود در بدن ساخته‌ شده‌اند. همین باعث می‌شود که واکنش آلرژیک به آن‌ها بعید باشد. فقط در صورتی که به لیدوکائین حساسیت دارید، قبل از تزریق، پزشک خود را در جریان بگذارید.

                                      قیمت پروتز لب در سال ۱۴۰۱

عوارض پروتز لب با فیلر

عوارض جانبی فیلرهای اسید هیالورونیک موقتی هستند و فقط چند روز طول می‌کشند. این عوارض عبارتند از:

خونریزی از نواحی تزریق شده

تورم یا کبودی شدید و طولانی‌مدتی که بیشتر از یک هفته تا ۱۰ روز طول بکشد، سفت شدن یا زخم شدن لب و ایجاد عفونت، از خطرات جدی‌تر پروتز لب هستند.

کبودی و تورم حساسیت و قرمزی در نواحی تزریق شده فعال شدن مجدد هرپس سیمپلکس در لب‌ یا نواحی اطراف آن

هم‌چنین، خطرات جدی‌تر عبارتند از:

تورم یا کبودی شدید و طولانی‌مدتی که بیشتر از یک هفته تا ۱۰ روز طول بکشد. عدم تقارن لب‌ها به دلیل تزریق نامناسب و نامیزان ایجاد برآمدگی‌های بی‌جا و مکان در لب تزریق اشتباهی فیلر به رگ‌های خونی که باعث از بین رفتن بافت می‌شود. سفت شدن یا زخم شدن لب واکنش آلرژیک که باعث تورم، قرمزی و خارش اطراف لب می‌شود. ایجاد عفونت

                                      

قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۲ / ۱۴۰۱ چقدر است؟ جمع‌بندی

قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۱ / ۱۴۰۲ تحت تاثیر فاکتورهای مختلفی قرار دارد. با این حال، قیمت تقریبی آن اگر از ژل کره‌ای استفاده کنید، به ازای هر سی سی ۹۰۰هزار تومان است و اگر از ژل آمریکایی استفاده کنید، به ازای هر سی سی ۱ میلیون و ۶۰۰هزار تومان است.

برای اطلاعات بیشتر و آشنایی با متخصصین پوست، مو و زیبایی، به کلینیک نی نی بان سر بزنید.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «قیمت پروتز لب سال ۱۴۰۲ / ۱۴۰۱ چقدر است؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..