تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
علی کوچولو بابا ندارد/ پیام های متفاوت فعالان فضای مجازی در پی شهادت حسن بادامکی

گرد یتیمی بر چهره‌اش به خوبی نمایان است هر چند شاید که سن و سال کم علی کوچولو اجازه درک درد بی پدری را ندهد، اما همین که ستون خانه‌ای فرو می‌ریزد، گرد یتیمی نیز بر چهره فرزندان آن خانه می‌نشیند.

عطر پدر را احساس می‌کند آن هنگام که بر تابوتش بوسه می‌زند و بی‌تابی‌های مادر، مادر بزرگ و پدر بزرگ را به خوبی حس می‌کند آن زمان که تمثال پدر را می‌بینند و با او درد دل می‌کند و از بی‌تابی‌ها و دلتنگی‌ها علی با او می‌گویند.

از این به بعد به جای این که پدر بر گونه‌های علی کوچولو بوسه زند و قد کشیدنش را ببیند باید علی کوچولو بر قاب عکس بابا و سنگ قبرش بوسه زند بدون این که پدری بالای سرش باشد.

بغض‌های فرو خورده علی کوچولو را تنهای تنها خودش درک می‌کند چرا که می‌داند این همه بی‌تابی مادر، مادر بزرگ و پدر بزرگ و... به واسطه این است که دیگر علی بابا ندارد.

یتیم شدن علی کوچولو پسر شهید «حسن بادامکی» یکی از شهدای حادثه تروریستی سراوان واکنش فعالان فضای مجازی را در خراسان جنوبی به ویژه هم ولایتی‌های این شهید را در پی داشت و سبب شد تا پیام‌هایی با تصاویر این پدر و پسر منتشر کنند و شهادت این شهید را تسلیت گویند.

توئیتتوئیت

توئیت

توئیت

توئیت

منبع: فارس
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «علی کوچولو بابا ندارد/ پیام های متفاوت فعالان فضای مجازی در پی شهادت حسن بادامکی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..