تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۲

قیمت دلار توافقی امروز دوشنبه ۱۴ فروردین با افت ۷۵ تومانی نسبت به پنجشنبه هفته قبل به ۴۲ هزار و ۷۵۰ تومان رسید. با این حال همزمان با معاملات ابتدایی در بازار طلا، روند دیگری را شاهد بودیم. طوری که قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار با رشد ۲۰ هزار تومانی به دو میلیون و ۶۲۹ هزار تومان رسید و سکه امامی در نیمه کانال ۳۳ میلیون یعنی تقریبا یک میلیون گران‌تر از هفته قبل فروخته شد.

نرخ ارز توافقی و خدماتی

قیمت دلار توافقی امروز دوشنبه ۱۴ فروردین تا ساعت ۱۱ به ۴۲ هزار و ۷۵۰ تومان رسید. به‌این ترتیب درمقایسه با پنجشنبه هفته قبل قیمت دلار توافقی ۷۵ تومان کاهش پیدا کرده است. از طرفی قیمت یورو توافقی امروز دوشنبه ۱۴ اسفند ۴۵ هزار و ۹۵۰ تومان است و درقیاس با پنجشنبه هفته قبل شاهد افت ۵۰۰ تومانی نرخ این اسکناس هستیم. همچنین برای متقاضیان ارز خدماتی، قیمت دلار امروز ۴۰ هزار و ۲۰۰ تومان و قیمت یورو ۴۳ هزار و ۶۰۰ تومان محاسبه می‌شود.

نرخ ارز تا ساعت ۱۱

انواع ارز

قیمت پنجشنبه

قیمت امروز

دلار توافقی

42 هزار و 825 تومان

42 هزار و 750 تومان

یورو توافقی

46 هزار و 450 تومان

45 هزار و 950 تومان

دلار خدماتی

40 هزار و 200 تومان

40 هزار و 200 تومان

یورو خدماتی

43 هزار و 520 تومان

43 هزار و 600 تومان

قیمت انواع سکه و طلا ۱۸ عیار

قیمت سکه امامی امروز دوشنبه ۱۴ فروردین تا ظهر به ۳۳ میلیون و ۴۴۰ هزار تومان رسید. یعنی درمقابسه با ظهر پنجشنبه هفته قب قیمت سکه امامی ۹۴۰ هزار تومان افزایش پیدا کرده است. همچنین براساس اعلام کانون صرافان قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم با رشد ۴۰۰ هزار تومانی به ۳۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.

نیم‌سکه بهار آزادی را ۱۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، هرقطعه ربع‌سکه بهار آزادی ۱۲ میلیون و ۱۴۰ هزار تومان و سکه یک گرمی هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان فروخته شدند. قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار هم با جهش ۲۰ هزار تومانی به دو میلیون و ۶۲۹ هزار تومان افزایش پیدا کرد.

نرخ طلا و انواع سکه تا ساعت ۱۱

طلا و انواع سکه

قیمت پنجشنبه

قیمت امروز

هر گرم طلا 18 عیار

دو میلیون و 600 هزار تومان

دو میلیون و 709 هزار تومان

امامی

32 میلیون و 500 هزار تومان

33 میلیون و 440 هزار تومان

طرح قدیم

29 میلیون و 700 هزار تومان

30 میلیون و 100 هزار تومان

 سکه نیم‌بهار

19 میلیون و 300 هزار تومان

19 میلیون و 600 هزار تومان

سکه ربع‌بهار

11 میلیون و 700 هزار تومان

12 میلیون و 140 هزار تومان

سکه یک گرمی

هفت میلیون و 100 هزار تومان

هفت میلیون و 200 هزار تومان
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نرخ ارز، دلار، سکه، طلا و یورو دوشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۲»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..