تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
تاریخ روابط ایران و آمریکا، شماره ۵۲: قحطی در ارمیه چنان شد که مردم حیوانات مرده و علف می‌خوردند

کتاب تاریخ روابط ایران و آمریکا: حدود یک سال پس از پایان جنگ پاکارد فرمانده نیرو‌های مسلح پلیس آشوری به ارومیه بازگشت و با احتیاط بسیار در صدد بازتأسیس خانه تبلیغ آمریکایی برآمد؛ اما نتیجه فاجعه باری در پی داشت. قحطی شدیدی شروع شد گرسنگی آن چنان شایع بود که مردم سگ‌ها حیوانات، مرده علف و حتی آدمی زاد نیز می‌خوردند. تنش‌ها میان جوامع مانند همیشه زیاد بود؛ اما به نظر میرسید پاکارد از سال‌های گذشته درس نگرفته است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تاریخ روابط ایران و آمریکا، شماره ۵۲: قحطی در ارمیه چنان شد که مردم حیوانات مرده و علف می‌خوردند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..