تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
(ویدئو) پنجه در پنجه مرگ؛ مقاومت عجیب گورخر برای رهایی از چنگال دو شیر

این ویدئو که در ماسایی مارا ضبط شده، شکار یک گور خر توسط دو شیر را به تصویر می‌کشد. گورخر ابتدا مقاومت عجیبی از خود نشان می‌دهد تا خودش را از چنگال شیر نجات دهد.

فرادید| شیر‌ها معمولا از علفزار‌ها برای استتار استفاده می‌کنند تا در یک فرصت مناسب به طعمه خود حمله کنند. آن‌ها پس از به دام انداختن طعمه، خودشان را به گردن شکار می‌رسانند تا حیوان نگون بخت را شکار کنند.

به گزارش فرادید، پس از آن هم دیگر اعضای دسته سر می‌رسند تا از وعده راحت و آماده تغذیه کنند. این ویدئو که در ماسایی مارا ضبط شده، شکار یک گور خر توسط دو شیر را به تصویر می‌کشد.

گورخر ابتدا مقاومت عجیبی از خود نشان می‌دهد تا خودش را از چنگال شیر نجات دهد. اما یک شیر دیگر هم اضافه می‌شود و گورخر به ناچار تسلیم می‌شود. چند دقیقه بعد هم می‌بینیم که دیگر اعضای دسته هم سر رسیده اند و مشغول تغذیه کردن از گورخر بی نوا هستند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «(ویدئو) پنجه در پنجه مرگ؛ مقاومت عجیب گورخر برای رهایی از چنگال دو شیر»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..