تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
ثبت‌نام سایپا 1401: مرحله جدید پیش‌فروش محصولات سایپا ویژه دهه فجر (بهمن‌ماه)

از جدیدترین طرح فروش سایپا چه می‌دانید؟ با دیجیاتو همراه باشید تا نگاهی بر شرایط فروش سایپا برای ثبت نام در طرح‌های فروش فوری، پیش‌فروش و فروش اقساطی داشته باشیم.

پیش فروش سایپا

فهرست مطالب

مرحله جدید پیش‌فروش محصولات سایپا ویژه دهه فجر  [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱

پیرو بخش‌نامه شماره ۴۴۸۶۵۰ با توجه به درخواست برخی از متقاضیان محترم خرید خودرو مبنی بر مشارکت در طرح پیش‌فروش محصولات به استحضار می‌رساند، امکان افتتاح حساب وکالتی و واریز موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخش‌نامه مذکور تا ساعت ۱۳ روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ برای متقاضیان تمدید می‌گردد.

متقاضیان محترم از ساعت ۹ صبح روز پنج‌شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۰، در صورتی که مطابق فرایند اعلام‌شده دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخش‌نامه جهت خودروی درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق با محدودیت‌های این بخش‌نامه باشند، می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا، پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذشده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.

لازم به ذکر است کلیه مفاد و شرایط در بخش‌نامه مذکور به قوت خود باقی است.

مرحله جدید پیش‌فروش محصولات سایپا ویژه دهه فجر  [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱ قیمت جدید وانت پراید (۱۵۱) از سوی سایپا اعلام شد  [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱

دعوتنامه تسویه حساب ویژه مشتریانی که قبلاً خودروی سایپا ۱۵۱ را با موعد تحویل بهمن‌ماه ۱۴۰۱ پیش‌خرید کرده بودند، با افزایش ۳۰ میلیون تومانی صادر شد.

جزئیات تغییر قیمت کارخانه ای وانت پراید:

نام محصول قیمت قبل قیمت جدید  سایپا ۱۵۱ ۱۶۹.۸۷۱.۰۰۰ ۱۹۹.۷۷۱.۰۰۰ شرایط فروش محصولات شرکت سایپا ویژه دهه فجر [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱

متقاضیان محترم از ساعت 9 صبح روز پنج‌شنبه مورخ 1401/11/13، در صورتی که مطابق فرایند ذیل دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخش‌نامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق محدودیت‌های این بخش‌نامه باشند، می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذشده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند.

لازم به ذکر است متقاضیانی امکان ثبت نام خواهند داشت که تا ساعت 15 روز چهارشنبه مورخ 1401/11/12 کلیه فرایندهای اعلام‌شده در این خصوص را تکمیل نمایند. همچنین امکان پیش‌ثبت‌نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت 9 صبح روز یک‌شنبه مورخ 1401/11/16 به مدت 3 روز جهت متقاضیان محترم این طرح فراهم می‌باشد و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی‌باشند. 

فروش اینترنتی سایپا برای سومین‌بار به مشکل خورد؛ عذرخواهی چه فایده‌ای دارد؟ [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱

سایت فروش سایپا دیروز قرار بود ۲ خودروی شاهین در نسخه دنده دستی و کوییک R پلاس دنده اتومات را از ساعت ۱۴ به فروش برساند.

بعد اختلال اولیه، سایت سایپا اعلام کرد که ساعت ۱۸ ثبت نام انجام می‌شود که در زمان مذکور نیز به‌دلیل حل‌نشدن مشکل قرار بر آن شد که ثبت نام به فردا، یعنی ۵ بهمن‌ماه موکول شود.

امروز ۵ بهمن‌ماه نیز سایپا ضمن عذرخواهی از مردم اعلام کرد که فعلاً سایت از دسترس خارج شده است و به‌محض برطرف‌شدن مشکل، اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

در اطلاعیه این شرکت آمده است:

گروه خودروسازی سایپا ضمن عذرخواهی از مشتریان عزیز به‌دلیل عدم اجرای به‌موقع طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه سایپا و قدردانی از صبر و شکیبایی مشتریان محترم، به اطلاع می‌رساند به‌دلیل بهبود برخی موارد سیستمی در سامانه فروش محصولات گروه سایپا، این سامانه برای ساعاتی از دسترس خارج شده است.

بدیهی است به‌محض برطرف‌شدن مشکل، مراتب از طریق بخشنامه اطلاع‌رسانی خواهد شد.

سایت سایپا از دسترس خارج شد؛ شرایط فروش به ساعت ۶ موکول شد [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱

امروز از ساعت ۱۴ قرار بود ۲ خودروی شاهین دستی و کوییک R پلاس اتوماتیک در سایت فروش سایپا به فروش برسد، اما کاربران از اختلال سایت خبر می‌دهند.

طبق اطلاعیه سایپا، بخشنامه رأس ساعت شش عصر و فقط برای واجدین شرایط مطابق مفاد بخشنامه فعال می‌گردد.

طرح فروش فوری محصولات سایپا [به‌روزرسانی] - بهمن ۱۴۰۱

طرح جدید فروش فوری محصولات شرکت سایپا از روز سه‌شنبه هفته جاری آغاز خواهد شد.

متقاضیان محترم از ساعت 14 روز سه‌شنبه مورخ 1401/11/04، در صورتی که مطابق فرایند ذیل دارای حساب وکالتی و موجودی به میزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستی بوده و دارای شرایط ثبت نام مطابق با محدودیت‌های این بخشنامه باشند، می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا، پس از ثبت اطلاعات شخصی، دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ‌شده از سایت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمایند. لازم به ذکر است متقاضیانی امکان ثبت نام خواهند داشت که تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 1401/11/03 کلیه فرایندهای اعلام‌شده در این خصوص را تکمیل نمایند.

همچنین امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نیز از ساعت 14 روز سه‌شنبه مورخ 1401/11/04 به مدت 3 روز جهت متقاضیان محترم این طرح فراهم می‌باشد و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نمی‌باشد. 

جزئیات بخشنامه:

ثبت نام سایپا شرایط جدید پیش فروش سایپا اعلام شد [به‌روزرسانی] - دی ۱۴۰۱

پیش‌فروش سایپا به‌زودی آغاز می‌شود و متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت در روزهای پایانی این هفته اقدام به خرید خودرو کنند.

مرحله جدید پیش‌فروش محصولات شرکت سایپا از پنجشنبه هفته جاری آغاز خواهد شد و متقاضیان می‌توانند با رعایت شرایط مطرح‌شده در این مرحله، برای خرید خودرو ثبت نام کنند.

گفتنی است خریداران محترم از ساعت ۱۰ صبح پنجشنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا خودروی خود را انتخاب کرده و نسبت به تکمیل وجه در مرحله اول اقدامات لازم را انجام دهند.

قابل‌توجه است که داشتن گواهینامه و محدودیت خرید ۴۸‌ماهه در این بخش‌نامه اعمال می‌گردد.

شرایط فروش خودرو شاهین [به‌روزرسانی] - دی ۱۴۰۱

شرایط فروش خودرو شاهین با موعد تحویل ۳ماهه از روز شنبه هفته آینده آغاز خواهد شد.

گروه خودروسازی سایپا می‌خواهد تا در ۳ دی ۱۴۰۱ فروش شاهین دنده‌ای تیپ G را با قیمت ۳۴۴ میلیون تومان و موعد تحویل ۹۰‌روزه آغاز کند.

به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا می‌رساند، شرایط فروش فوق‌العاده خودروی شاهین پیرو بخش‌نامه شماره ۳۷۸۵۷۴ مورخ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ ویژه طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به شرح جدول ذیل اعلام می‌گردد: 

شرایط فروش خودرو شاهین [به‌روزرسانی] - دی ۱۴۰۱

متقاضیان محترم از ساعت ۱۱ صبح روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۰/۰۳ می‌توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا  نسبت به پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت به مدت ۳ روز اقدام نمایند.

قیمت کارخانه‌ای محصولات سایپا [به‌روزرسانی] - دی ۱۴۰۱

لیست قیمت جدید کارخانه‌ای محصولات گروه خودروسازی سایپا در دی‌ماه 1401 منتشر شد.
 

نام محصول قیمت (تومان) تیبا صندوق‌دار 120،107،000 تیبا پلاس 142،012،000 تیبا ۲  127،117،000 تیبا۲ پلاس 142،012،000 ساینا 124،893،000  ساینا پلاس 141،980،000 ساینا اس 169،998،000 کوییک اس 184،830،000 کوییک معمولی 168،241،000 کوییک پلاس اتوماتیک 278،040،000 کوییک آر 178،188،000 کوییک آر پلاس اتوماتیک 288،114،000 شاهین جی 344،747،000 وانت 151 معمولی 160،645،000 وانت 151 آپشنال 186،644،000 نیسان تک آپشنال 349،000،000
(رادیال 5،800،000 ● هیدرولیک 7،500،000) نیسان دوگانه آپشنال 389،900،000
(رادیال 5،800،000 ● هیدرولیک 7،500،000) نیسان دیزل (یورو5) 449،000،000 پادرا پلاس 410،000،000 پادرا پلاس دوگانه‌سوز 443،000،000 پیکاپ کارون 499،000،000 سؤالات متداول کاربران سراسر وب در مورد ثبت نام در سایپا ثبت نام در سایپا به چه صورت است؟

خریداران باید به‌صورت اینترنتی در برنامه‌های فروش سایپا ثبت نام کنند.

قرعه‌کشی سایپا چه زمان‌هایی برگزار می‌شود؟

سایپا در تاریخ‌های مختلفی از سال قرعه‌کشی برگزار می‌کند و این تاریخ‌ها معمولاً چندین هفته پس از ثبت نام صورت می‌گیرند.

در قرعه‌کشی سایپا چه خودروهایی برای فروش گذاشته می‌شوند؟

در قرعه‌کشی‌های سایپا محصولات مختلفی مانند ساینا، کوییک، تیبا و شاهین به فروش گذاشته می‌شوند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ثبت‌نام سایپا 1401: مرحله جدید پیش‌فروش محصولات سایپا ویژه دهه فجر (بهمن‌ماه)»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..