تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
علی‌بابا و دانشگاه علم و صنعت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند

«مجید حسینی‌نژاد»، بنیان‌گذار و مدیرعامل علی‌بابا با اعلام خبر تفاهم‌نامه همکاری 3 ساله علی‌بابا و دانشگاه علم و صنعت، این تفاهم‌نامه همکاری را تلاشی برای ارتباط مستقیم با محیط‌های دانش‌بنیان توصیف کرد و گفت هدف علی‌بابا در ادامه این فرایند کمک به دانشجویان در راستای اتخاد بهترین تصمیم برای آینده‌شان است.

به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط عمومی علی‌بابا، مدیرعامل علی‌بابا با تاکید بر اینکه در تمامی این سال‌ها ایده‌های واگرای متخصصان این کسب‌وکار که حاصل  دانش فنی بالای آنها است، باعث شده علی‌بابا سطح متفاوتی از خدمات در حوزه گردشگری را به مردم ارائه دهد، گفت: «به‌عنوان سازمانی که همواره ارزش به‌کارگیری دانش نخبگان کشور را درک کرده و به دنبال شکستن مرزهای فکری و عملیاتی بوده است، از هر تلاشی برای ارتباط مستقیم با محیط‌های دانش‌بنیان، به‌خصوص دانشگاه استقبال می‌کنیم.»

«مجید حسینی‌نژاد»، بنیان‌گذار و مدیرعامل علی‌بابا

او همچنین نسبت به نهایی شدن تفاهم‌نامه با دانشگاه علم و صنعت ابراز خوشحالی کرد و گفت: «این تفاهم‌نامه به علی‌بابا کمک خواهد کرد تا حد اعلای تلاش خود را برای حل مشکلات و معضلات فعلی، از دریچه علمی-تحقیقاتی به‌کار گیرد.

به گفته بنیان‌گذار علی‌بابا هدف بعدی این کسب‌وکار، بودن در کنار دانشجویان و کمک به آنها برای اتخاذ بهترین تصمیم برای آینده‌شان است.

حسینی‌نژاد با توضیح اینکه برگزاری کارگاه‌های تجربی توسط مدیران علی‌بابا، مشاوره در مسیر آینده شغلی به دانشجویان و تشریح نیازهای فعلی صنعت از طرفی و حمایت‌های مادی و معنوی از فعالیت‌های جاری آنها در این راستا است، گفت: «شک نداریم که این تعامل پیوسته و نزدیک، در نهایت به تسهیل فرآیند جذب این استعدادها در علی‌بابا ختم می‌شود؛ چراکه ایجاد پلی بین نیازهای صنعت و توان علمی دانشگاه همیشه باعث ایجاد ارزش افزوده برای همه طرف‌ها خواهد شد.»

ارتباط با دانشگاه در راستای توسعه

بر اساس توضیحات علی‌بابا ارتباط با دانشگاه یکی از عوامل تأثیرگذار بر پیشرفت روزافزون صنایع مختلف در دنیای امروز است. اهمیت این موضوع تا جایی است که علاوه بر تمایل شرکت‌ها، به‌خصوص در اکوسیستم استارتاپی، بسیاری از دانشگاه‌ها، مرکزی مجزا برای این ارتباط تعریف کرده‌اند.

برای نمونه اقدامات این‌چنینی گاهی در قالب واحدی تحت عنوان «ارتباط با صنعت» دنبال می‌شود یا برخی دانشگاه‌ها با احداث «پارک علم و فناوری» درصدد تعامل حداکثری با صنعت هستند.

شرکت سفرهای علی‌بابا نیز که به کمک تکنولوژی توانسته در مدت زمان ۸ سال فعالیتش، راه‌حل‌های جدیدی در صنعت گردشگری ایجاد و رفتار جامعه را به خرید مطمئن آنلاین تغییر دهد، این بار به هدف ایجاد همکاری‌های آموزشی-پژوهشی و گسترش تعامل با نخبگان کشور، در تازه‌ترین اقدامش تفاهم‌نامه‌ای ۳ ساله با دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت به امضا رسانده است.

بررسی نیازهای دو طرف به فناوری‌های نوین، حمایت مادی و معنوی از رخدادهای تعاملی دانشگاه، بازدیدهای دوطرفه و تربیت نیروی انسانی متخصص از دیگر مواردی است که دو طرف برای گسترش همکاری‌ها در متن تفاهم‌نامه قید کرده‌اند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «علی‌بابا و دانشگاه علم و صنعت تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..