تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
دست جمهوری اسلامی نمک ندارد!

به گزارش پایگاه خبری صراط به نقل از باشگاه خبرنگاران، ابوالقاسم طالبی، کارگردان «قلاده‌های طلا» در گفت وگو با برنامه «هفت»، درمورد حاشیه‌های جشنواره امسال، گفت: جوان‌ها و خیلی‌ها نمی‌دانند که واقعاً اسم شاه، ساواک، تیمورتاش یعنی چه؟ و اصلاً تصوری از آن ندارند، ولی امام با شجاعت دفاع کرد و ایستاد. ما هم از ۱۷-۱۶ سالگی با امام آشنا شدیم و با ایشان عهدی بستیم و عهدمان هم این نبود که اگر دنیا به ما رو کرد و معروف شدیم به خاطر دو سوت و کف زدن باشد و دوباره عکسمان را پخش کنند و دوباره خودمان را گم کنیم.

به گفته این کارگردان، خواری و پستی و بدبختی است که آدم در مقابل بن سلمان، خودش را به حدی کوچک کند که مثلاً بگوید فجر انقلاب، فجر نیست. چون بن سلمان گفته است.

طالبی ادامه داد: چنین افرادی تا دیروز می‌گفتند عرب‌ها بد هستند و الان زیر دشداشه بن سلمان، سوت و کف می‌زنند که از آن بالا برایشان دلار بریزد و در میان آن ها، سلبریتی و روشنفکرنما وجود دارد و واقعاً آدم تعجب می‌کند. چون همه این‌ها در جمهوری اسلامی بزرگ شده اند و چهل سال پیش، عددی نبوده اند و نشانی از آن‌ها نبوده است. یعنی اگر انقلاب اسلامی، فردین را می‌گذاشت و بعد از او با همان خط جلو می‌رفتند، آن‌ها دیده می‌شدند؟ 

او افزود: متأسفانه، دست جمهوری اسلامی نمک ندارد و چنین افرادی نمک می‌خورند و نمکدان می‌شکنند و هر قدر دست جمهوری اسلامی در دهان آن‌ها عسل گذاشت دستش را گاز گرفتند. البته به دندان خودشان ضربه می‌زنند و این که می‌خواهند نور را خاموش کنند، ولی خداوند از این نور محافظت می‌کند و تعجب می‌کنم که این همه آدم توهم پیدا کنند. زیرا خودشان می‌گویند و تحت تأثیر گفته خودشان قرار می‌گیرند و بعد می‌گویند تا ۱۵-۱۰ روز دیگر تمام است.

طالبی گفت: همه شان را نمی‌گویم، ولی یک سری از افراد ناآگاه آمدند و کتکش را دیگران و سربازان نیرو‌های انتظامی خوردند که بچه‌های این کشور هستند، ولی آن‌ها سر جای خود نشسته اند و از بالا هم نگاه می‌کنند و امیدوارم خداوند مریضی را از سر همه بردارد. چون نارسیسم بد است و بعضی از روان شناسان می‌گویند که خودبزرگ بینی، علاج پذیر نیست.

این کارگردان ادامه داد: این افراد به حدی خودشان را مهم می‌دانند که عکسشان را می‌بینند عاشق خودشان می‌شوند و نارسیسم از همین جا شروع شد که فردی کنار آب نشسته بود و به حدی به خودش نگاه کرد تا این که عاشق خودش شد و مرد و این افراد، به دلیل این که عاشق غرب هم هستند، می‌گویند همه باید عاشق غرب باشند و در غیر این صورت، تحریم می‌کنیم و با توجه به این که تحریم خشن است فحش و ناسزا می‌دهند.

او افزود: لیبرالیسم و نازیسم و فاشیسم از یک ایدئولوژی در غرب ساخته شده اند و همه آن‌ها مادی گرا هستند و در غرب رشد کرده اند و واقعاً عمیق نیستند و تحت تأثیر هستند و بعضی از آن‌ها آگهی و پول گرفته اند، در حالی که اگر جمهوری اسلامی وضعش به حدی خوب بود که به آن‌ها دلار می‌داد در حمایت از این طرف، صحبت می‌کردند و الان، با توجه به گرانی‌های نفت، بن سلمان به چنین افرادی رسیدگی می‌کند. چون می‌دانند انگلیسی‌ها خسیس هستند و به آن‌ها پول نمی‌دهند. چون جشن ملکه را گرفته بودند، گفتند که برای جشن ملکه در سفارت پول دهید و برخی از این دوستان به آن جا رفتند و احتمالاً کمک‌هایی هم کردند، ولی به هیچ جایی نمی‌رسند. چون آدم متوهم موقعی که بیدار می‌شود، حسرت خواهد خورد.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دست جمهوری اسلامی نمک ندارد!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..