تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
محکومیت هتک حرمت قرآن در میعادگاه‌های نما‌ز جمعه/ طنین مرگ بر اسرائیل در سراسر ایران

به گزارش پایگاه خبری صراط به نقل از تسنیم، مردم مومن و خداجوی ایران در استان‌ها و شهر‌های مختلف بعد از اقامه نماز جمعه، در محکومیت هتک حرمت قرآن کریم، با برپایی راهپیمایی اقدامات اخیر دشمنان را در توهین به مقدسات اسلام و کشور محکوم کردند و با سردادن شعار‌های الله اکبر، ما جان فدای قرآن و اسلام، ما جان فدای رهبر و عترت، مرگ بر آمریکا و اسرائیل، انزجار خود را از توهین به مقدسات اعلام کردند.

مردم سمنان در محکومیت هتک حرمت قرآن کریم تجمع کردند

 تجمع مردم انقلابی و مؤمن شهر سمنان نیز پیش از برگزاری نماز جمعه این شهر در مسجد امام خمینی (ره) سمنان برگزار شده و مردم این شهر با سردادن شعار‌های «جسارت و اهانت دو حربه دشمن است/دین مبین اسلام دشمن اهریمن است» و «جمهوری اسلامی، پرتو دین مبین/آمریکا و اسرائیل دشمن قرآن و دین» شدت انزجار خود را از این اقدامات شنیع دشمنان نشان دادند.

«قرآن کتاب نور است از دشمنی به دور است» و «خطوط قرمز ما پیامبر است و قرآن/سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن» از دیگر شعار‌های مردم سمنان در این تجمع بود.

تجمع‌های اعتراضی در دیگر شهر‌های استان سمنان همزمان با برگزاری نماز وحدت‌آفرین و دشمن‌شکن جمعه برگزار شد و شهروندان استان سمنان در جای‌جای این استان ضمن محکوم کردن هتک حرمت مقدسات دین مبین اسلام، از مسلمانان دیگر کشور‌های جهان خواستند تا این اقدام نفرت‌آفرین غربی‌ها را محکوم کنند.

نمازگزاران قمی اهانت به ساحت مقدس قرآن را محکوم کردند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، نمازگزاران قمی پس از اقامه نماز جمعه و در پی اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم در کشور سوئد، در میدان جانبازان قم تجمع کرده و با سر دادن شعار این اقدام هتاکانه را محکوم کردند.

نمازگزاران جمعه قم امروز در پایان نماز جمعه با برگزاری تجمعی پاسخ قاطع دستگاه دیپلماسی کشور به اقدام هتاکانه اخیر در اهانت به قرآن در دو کشور اروپایی را خواستار شدند.

تجمع کنندگان با سر دادن شعار‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن خشم خود از این اقدام موهن را ابراز کردند. مردم مومن و انقلابی قم همچنین با لگدمال کردن و آتش زدن پرچم‌های سوئد، اوج خشم و انزجار خود، از اقدام مذبوحانه افراط گرایان این کشور‌ها در اهانت به ساحت نورانی قرآن کریم را به منصه ظهور گذاشتند.

راهپیمایی کهگیلویه و بویراحمدی‌ها در محکومیت اهانت به قرآن

اقشار مختلف مردم و نمازگزاران یاسوجی با برگزاری راهپیمایی باشکوه پس از خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته، انزجار خود از هتک حرمت به قران کریم توسط لابی صهیونیستی را اعلام کردند.

همزمان با برخی استان‌ها و شهر‌های کشور این راهپیمایی در یاسوج از مصلای امام خمینی (ره) تا مسجد صاحب‌الزمان (عج) این شهر با حضور قشر‌های مختلف مردم و نمازگزاران ادامه داشت.

«جسارت و اهانت دو حربه دشمن است» «دین مبین اسلام دشمن اهریمن است» «خطوط قرمز ما پیامبر است و قرآن» «جمهور اسلامی، پرتو دین مبین» «آمریکا و اسرائیل دشمن قرآن و دین» و «قرآن کتاب نور است از دشمنی به دور است» و ... از جمله شعار‌هایی بود که در تجمع امروز یاسوجی‌ها سر داده شد.

اهانت به قرآن کریم در کشور سوئد و سکوت مرگبار مجامع بین‌المللی در مقابل اهانت به مقدسات قلوب همه مسلمانان را جریحه‌دار ساخته است و مردم استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در این راهپیمایی اعتراضی حرکت سخیف مدعیان آزادی بیان را محکوم کردند.

مردم شهر یاسوج همراه با مردم سایر مناطق استان امروز بعد از نماز جمعه با برگزاری راهپیمایی گسترده ضمن محکوم کردن هتک حرمت به قرآن کریم توسط لابی صهیونیستی، آن را اقدامی خصمانه و جنگ علیه اسلام و مسلمانان دانستند.

تجمع نمازگزاران مازندرانی در محکومیت هتک حرمت قرآن‌

 نمازگزاران مازندرانی امروز پس از خطبه‌های نماز جمعه در محکومیت هتک حرمت به قرآن کریم تجمع اعتراضی برگزار کردند و با سردادن شعار الله اکبر هر گونه سکوت در برابر اهانت به قرآن کریم را معادل خیانت به اسلام دانستند.

‌امروز در ۵۰ نقطه مازندران نمازگزاران پس از برپایی نماز جمعه دست به تجمع اعتراضی زدند و در پایان با قرائت قطعنامه‌ای ضمن محکومیت هتک حرمت قران، بر تمسک بر قرآن کریم تاکید شد.

تجمع مردم قزوین در محکومیت اهانت به قرآن کریم

 مردم مؤمن و انقلابی قزوین امروز بعد از اقامه نماز جمعه در مسجدالنبی تجمع پرشکوهی برپا کردند و با شعار‌های خود اهانت جنون‌آمیز به قرآن کریم در کشور‌های سوئد و هلند و در پی آن سکوت مرگبار مجامع بین‌المللی در برابر این اهانت را قاطعانه محکوم کردند.

مردم و نمازگزاران قزوینی در این تجمع که در صحن مسجدالنبی برپا شد، با شعار‌های نظیر «سکوت هر مسلمان، خیانت است به قرآن»، «فریاد ما حمایت از قرآن است»، «ما شیعیان وارث ذوالفقاریم؛ آماد نبرد با استکباریم»، «خامنه‌ای کوثر است؛ دشمن او ابتر است»، «خامنه‌ای خمینی دیگر است، ولایتش ولایت حیدر است»، «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، ارتش عالم نتواند که جوابم دهد». «مرگ بر اروپای خدعه‌گر» اقدام اخیر کشور‌های سوئد و هلند در توهین به قرآن و مقدسات دینی مسلمان را محکوم کردند.

تجمع مردم استان گلستان در محکومیت هتک حرمت به ساحت قرآن

 نمازگزاران و مردم ولایی و همیشه در صحنه استان گلستان ظهر امروز پس از برگزاری نماز عبادی و سیاسی جمعه با تجمع در پی اهانت به کتاب مقدس مسلمانان قرآن کریم این اقدام هتاکانه را محکوم کردند.

اهانت به قرآن کریم در کشور سوئد و سکوت مرگبار مجامع بین‌المللی در مقابل اهانت به مقدسات قلوب همه مسلمانان را جریحه‌دار ساخته است و مردم استان گلستان با حضور در این راهپیمایی اعتراضی حرکت سخیف مدعیان آزادی بیان را محکوم کردند.

مردم استان گلستان با حضور پرشور و مشت‌های گره کرده، این توهین را محکوم کردند. اقدامات مختلف دشمنان و دست و پا زدن‌های دشمنان در ماه‌های گذشته برای ضربه زدن به انقلاب نشان داده آنان از انقلاب ترسیدند، چراکه آنان پی به قدرت انقلاب بردند. امروز مردم سراسر گلستان همانند همیشه به میدان آمدند و خشم و انزجار خود را از صحنه گردان‌های بی‌هویت دشمنان نشان دادند.

راهپیمایی مردم کرمان در محکومیت اهانت به ساحت قرآن کریم

 در پی اهانت به قرآن کریم در کشور سوئد و برخی کشور‌های غربی و سکوت مرگبار مجامع بین‌المللی در مقابل اهانت به مقدسات مسلمانان، مردم کرمان پایتخت مقاومت اسلامی با حضور باشکوه خود در راهپیمایی بعد از نماز جمعه این اقدامات را به‌شدت محکوم کردند.

نمازگزاران کرمانی با در دست داشتن پلاکارد‌هایی از عکس رهبر معظم انقلاب اسلامی و سر دادن شعار‌هایی خشم و انزجار خود را از این اقدام سخیف اعلام نموده و تاکید کردند با این اقدامات وقیحانه حقانیت و نورانیت اسلام و قرآن هر چه بیشتر می‌شود. مردم کرمان در این راهپیمایی که با حضور برخی مسئولان استانی همراه بود شعار‌های " سکوت در برابر اهانت، خیانت است خیانت" سر داده و از جوامع بین‌المللی خواستار پاسخ به این اقدامات را داشتند.

نمازگزاران بوشهری اهانت به ساحت قرآن کریم را محکوم کردند

 بوشهر، تجمع محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم پس از اقامه نماز جمعه ظهر امروز در جایگاه‌های نماز جمعه در مناطق مختلف استان بوشهر برگزار شد.

نمازگزاران بوشهری با شعار‌های «جسارت و اهانت دو حربه دشمن است» «دین مبین اسلام دشمن اهریمن است» «خطوط قرمز ما پیامبر است و قرآن» «جمهور اسلامی، پرتو دین مبین» «آمریکا و اسرائیل دشمن قرآن و دین» و «قرآن کتاب نور است از دشمنی به دور است» اهانت به قرآن کریم را محکوم کردند.

در دیگر شهر‌های استان بوشهر نمازگزاران جمعه با شعار‌های راه نجات کشور راه ولایت بود، غرب جنایت می‌کند آمریکا حمایت می‌کند، ملت ما بیدار است از توطئه بیزار است، سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن، جانم فدای قرآن انزجار خود را از اقدام ددمنشانه جسارت به ساحت مقدس قرآن کریم ابراز کردند. همچنین تجمع‌کنندگان از مسلمانان جهان خواستند همدل و هم صدا خشم و نفرت خود را علیه دشمنان اسلام فریاد کنند.

اجتماع مردم کردستان در محکومیت اهانت به قرآن

سنندج، اخیراً دشمنان دین و قرآن در عملی تأسف‌بار، جنون‌آمیز و گستاخانه که منتهای سفاهت، جهالت و نگون بختی جهان غرب و صهیونیست‌هاست،  به ساحت قرآن کریم اهانت کرده که موجی از نارضایتی و واکنش ملت ایران را به همراه داشت.

در همین راستا؛  مردم متدین و انقلابی استان کردستان پس از اقامه نماز جمعه امروز، در تجمع اعتراضی که از جلوی مسجد جامع تا میدان انقلاب این شهر برگزار شد،  اهانت به ساحت قرآن کریم توسط نظام سلطه و صهیونیسم بین‌الملل را محکوم کردند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «محکومیت هتک حرمت قرآن در میعادگاه‌های نما‌ز جمعه/ طنین مرگ بر اسرائیل در سراسر ایران»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..