تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
فال حافظ امروز شنبه ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۱؛ موفقیت بر بام خانه شما آشیان گرفته است!

فال حافظ امروز شنبه ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۱؛ در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است. فال به حافظ ۱۲ آذر ماه را بخوانید.

فرادید| فال گرفتن از آثار ادبی، از باور‌های کهن این مرز و بوم است. در گذر زمان ساکنان این خاک به ادیبانی که گمان می‌بردند بهره‌ای از کلام حق دارند رجوع می‌شد.

با این حال، اما در گذر زمان تنها تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است.

مِی‌خواه و گل افشان کن، از دهر چه می‌جویی
این گفت سحرگه گل، بلبل تو چه می‌گویی
مَسند به گلستان بر، تا شاهد و ساقی را
لب گیری و رخ بوسی، می‌نوشی و گل بویی
شمشادْ خرامان کن، و آهنگ گلستان کن
تا سرو بیاموزد، از قد تو دلجویی
تا غنچهٔ خندانت، دولت به که خواهد داد‌

ای شاخ گل رعنا، از بهر که می‌رویی
امروز که بازارت، پرجوش خریدار است
دریاب و بنه گنجی، از مایه نیکویی.
چون شمعِ نکورویی، در رهگذر باد است
طرف هنری بربند، از شمع نکورویی
آن طره که هر جعدش، صد نافه چین ارزد
خوش بودی اگر بودی، بوییش ز خوش خویی
هر مرغ به دستانی، در گلشن شاه آمد
بلبل به نواسازی، حافظ به غزل گویی

شرح لغات: مَسْنَد: تکیه گاه/ شاهد: معشوق، جوان زیبا ودلربا.

تفسیر عرفانی

امروز همه امکانات در اختیار توست تا از زندگی لذت ببری و خوب زندگی کنی. بیشتر تفریح کن و به خود و خانواده ات برس. بازار تو در حال حاضر گرم و پررونق است. از این رونق استفاده کن و برای آتیه خود سرمایه‌ای بیندوز تا به وقت پیری از آن بهره ببری.

تعبیر غزل

مژده می‌دهم که این نیت حتماً و بدون تردید به زودی عملی می‌گردد، ولی نیاز به راهنمایی دارید. می‌توانید از بزرگان یا پدر و مادر بخواهید، زیرا اگر فردی آگاه شما را ارشاد و راهنمایی کند، به پیروزی و موفقیت بزرگی دست می‌یابید.

موفقیت بر بام خانه شما آشیان گرفته است. مواظب باش که با بی احتیاطی یا عدم آگاهی آن را به پرواز در نیاوری. به یکی از مشاهد متبرکه برو و نذر خود را ادا کن. بر خدا توکل کنید و از او یاری بخواهید. نگرانی شما کاملاً بی مورد و بی اساس است، زیرا اکنون زمان شادی و خوشی است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «فال حافظ امروز شنبه ۱۲ آذر ماه ۱۴۰۱؛ موفقیت بر بام خانه شما آشیان گرفته است!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..