تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
معمای توهم نوری: فقط یک نابغه می‌تواند کروکودیل را در ۱۳ ثانیه پیدا کند!

معمای توهم نوری: افراد با هوش بالا می‌توانند این تست توهم نوری را حل کنند. تنها ۲ درصد از مردم می‌توانند کروکودیل پنهان را در ۱۳ ثانیه ببینند.

فرادید| در این تصویر توهم نوری، یک کروکودیل پنهان شده است. اگر بتوانید کروکودیل را در ۱۳ ثانیه یا کمتر تشخیص دهید، نابغه هستید. اکنون با انجام این چالش توهم نوری، مهارت‌های تمرکز و بینایی خود را محک بزنید.

به گزارش فرادید؛ چه میزان به سطح تمرکز و مهارت‌های بصریتان آگاهی دارید؟ آیا می‌توانید کروکودیل را در ۱۳ ثانیه تشخیص دهید؟ این چالش را انجام دهید تا پاسخ سؤال را متوجه شوید.

هدف اصلی چالش توهم نوری پیدا کردن جسمی است که در تصویربه طرز هوشمندانه‌ای استتار شده باشد. در برخی موارد، چیزی که به نظر می‌رسد یک شی است، می‌تواند در واقعیت کاملاً متفاوت باشد.

آیا برای تعیین سطح قدرت بینایی و تمرکزتان مشتاق هستد؟

پس یکبار دیگر تصویر را ببینید:

معمای توهم نوری
تصویر به اشتراک گذاشته شده در بالا یک تصویر توهم نوری است که هدف اصلی آن فریب مغز شما است و چالش پیش روی شما این است که بر این توهم غلبه کنید و کروکودیل موجود در این تصویر را در ۱۳ ثانیه تشخیص دهید.

این یک چالش آسان است که می‌تواند توسط یک کاربر با تجربه در حل معما‌های توهم نوری ظرف چند ثانیه حل شود. تصاویر توهم نوری مهارت‌های بینایی و سطح ادراک شما را آزمایش می‌کنند و تا حدی به سنجش هوش شما کمک می‌کنند.

توهمات نوری منبع عالی سرگرمی برای نوجوانان و بزرگسالان است. آن‌ها نقاط خاصی از مغزشما را تحریک می‌کنند. آیا کروکودیل را در ۱۳ ثانیه دیدید؟
.

.

.

چالش پیش روی شما این است که کروکودیل را که در تصویر وجود دارد در ۱۳ ثانیه پیدا کنید، این کروکودیل به طرز هوشمندانه‌ای استتار شده است تا ازدید شکارچیان یا طعمه‌های احتمالی پنهان شود.

کروکودیل را دیدید؟

.

.

.
عجله کنید، فرصت زیادی ندارید.
.

.

.

کنجکاو هستید بدانید کروکودیل کجاست؟
.

.

.

زمان تمام شد.

.

.

.

پاسخ معمای توهم نوری

پاسخ معما
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «معمای توهم نوری: فقط یک نابغه می‌تواند کروکودیل را در ۱۳ ثانیه پیدا کند!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..