تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
معمای تست IQ؛ آیا می‌توانید کنترل تلویزیون را در ۱۱ ثانیه پیدا کنید؟

معمای تست IQ؛ فقط ۱۱ ثانیه فرصت دارید کنترل تلویزیون را پیدا کنید.

فرادید| چالش جستجو و پیدا کردن ابزاری عالی برای آزمایش مهارت‌های بینایی شماست. سطح تمرکز و توجه شما در چه حدی است؟ اگر بتوانید در عرض ۱۱ ثانیه کنترل تلویزیون را در این تصویر پیدا کنید شما یک نابغه اید.

به گزارش فرادید؛ برای حل این معمای تصویری آماده اید؟ زمان زیادی ندارید. فقط ۱۱ ثانیه فرصت دارید کنترل تلویزیون را پیدا کنید.

تصویر را بار دیگر با هم می‌بینیم:

معمای تصویری

این فعالیت راه خوبی برای آزمایش و بهبود مهارت‌های مشاهده شماست. بهترین چیز در مورد این فعالیت این است که می‌توانید آن را به صورت فردی یا گروهی انجام دهید.

.

.

.

تصویر به اشتراک گذاشته شده در بالا یک صحنه اتاق نشیمن را نشان می‌دهد که مملو از ابزار‌هایی مانند تلویزیون هوشمند، لپ تاپ، موبایل، پخش کننده DVD و ... است.

.

.

.

چالشی که برای شما ارائه شده است یافتن کنترل تلویزیونی در اتاق نشیمن است که در نگاه اول قابل مشاهده نیست. سطح دشواری این چالش آسان است و فردی با مهارت‌های مشاهده خوب و آگاهی از موقعیت می‌تواند به راحتی کنترل تلویزیون را پیدا کند.

ریموت را پیدا کردید؟

.

.

.
فرصتی باقی نمانده است.

.

.

.

زمان به پایان رسیده است.

.

.

.

.

.

پاسخ معمای تصویری

گربه روی کنترل نشسته است.

پاسخ معما
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «معمای تست IQ؛ آیا می‌توانید کنترل تلویزیون را در ۱۱ ثانیه پیدا کنید؟»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..