تبلیغات ویژه

خرید فالوور و لایک اینستاگرام

خرید کامنت و بازدید اینستاگرام

خرید ممبر تلگرام

طراحی سایت

سئو , ارتقا سایت

ادمین اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

پکیج آموزش ارزهای دیجیتال


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
ناگفته‌های مذاکرات هسته‌ای به قلم ظریف، صالحی، عراقچی و روانچی، شماره ۲۲: روحانی گفت اگر ظریف دبیر شورای امنیت ملی هم شده بود، پرونده هسته ای را به او می سپردم

ناگفته‌های مذاکرات هسته‌ای: نخستین اقدام ظریف پس از انتصاب وزیر خارجه، انتقال پرونده مذاکرات از دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به وزیر امور خارجه بود؛ امری که با پیشنهاد مندرج در خطوط کلی طرح جامع دیپلماسی هسته ای وی انطباقی نداشت. مشهور است که وقتی در این زمینه از دکتر روحانی سؤال شد، ایشان پاسخ می دهند: پرونده را به وزارت خارجه برنگرداندم، بلکه آن را به آقای ظریف دادم. اگر دکتر ظریف دبیر شورای عالی امنیت ملی هم شده بود، پرونده را به او می دادم. به رهبری هم گفته بودم که می خواهم پرونده را به آقای ظریف بدهم.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «ناگفته‌های مذاکرات هسته‌ای به قلم ظریف، صالحی، عراقچی و روانچی، شماره ۲۲: روحانی گفت اگر ظریف دبیر شورای امنیت ملی هم شده بود، پرونده هسته ای را به او می سپردم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..