تبلیغات ویژه

خرید فالوور و لایک اینستاگرام

خرید کامنت و بازدید اینستاگرام

خرید ممبر تلگرام

طراحی سایت

سئو , ارتقا سایت

ادمین اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

پکیج آموزش ارزهای دیجیتال


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
زندگی دوباره ۴ بیمار نیازمند به عضو

با اهدای عضو در مشهد

۴ بیمار هموطن با اهدای عضو در مشهد زندگی دوباره یافتند.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، مرکز خراسان رضوی، مسئول واحد فراهم آوری اعضا یپوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهدگفت: درزندگی دوباره ۴ بیمار نیازمند به عضو هزار و صد و چهل و سومین عمل اهدای عضو از اهدا کننده مرگ مغزی در مرکز پیوند اعضای منتصریه دانشگاه ۴ عضو مرحوم محمدرضا قوچانی ۵۵ ساله برای پیوند به بیماران نیازمند به عضو به طور رایگان اهدا شد.

دکتر ابراهیم خالقی افزود: کبد زنده یاد محمدرضا قوچانی به آقای ۵۵ ساکن مشهد به صورت رایگان اهدا و در بیمارستان منتصریه پیوند شد.

وی گفت: قرنیه‌های مرحوم محمدرضا قوچانی برای پیوند به بانک چشم دانشگاه علوم پزشکی مشهد ارسال و قسمتی از پوست وی نیز برای پیوند به بخش سوختگی بیمارستان امام رضا (ع) ارسال شد.

مسئول واحد فراهم آوری اعضا یپوندی دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: مرحوم محمدرضا قوچانی از بیمارستان ۲۲ بهمن نیشابور به واحد فراهم آوری اعضای پیوندی در مرکز پیوند اعضای دانشگاه مشهد معرفی شد و پس از انجام مراحل تأیید مرگ مغزی و رضایت خانواده تحت عمل جراحی اهدای عضو قرار گرفت.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «زندگی دوباره ۴ بیمار نیازمند به عضو»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..