تبلیغات ویژه

خرید فالوور و لایک اینستاگرام

خرید کامنت و بازدید اینستاگرام

خرید ممبر تلگرام

طراحی سایت

سئو , ارتقا سایت

ادمین اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

پکیج آموزش ارزهای دیجیتال


مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
هیات انتخاب آثار صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر، معرفی شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ۲۶ هنرمند، مسئولیت انتخاب آثار صحنه‌ای چهلمین جشنواره تئاتر فجر را از میان نمایش‌های برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان‌ها، آثاری که صاحبان آن‌ها به صورت مستقیم متقاضی حضور در جشنواره بودند و نمایش‌های بخش مهمان، برعهده گرفتند.

 در بخش صحنه‌ای، علی ایزدی، نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر، ساناز بیان، نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر، محمدمهدی خاتمی، نویسنده و کارگردان تئاتر، افشین خورشیدباختری، پژوهشگر، بازیگر، کارگردان و مدرس دانشگاه، مهرداد رایانی‌مخصوص، پژوهشگر، نویسنده، کارگردان و مدرس دانشگاه، شهرام زرگر، پژوهشگر،مترجم و مدرس دانشگاه، محسن سلیمانی‌فارسانی، بازیگر و کارگردان تئاتر، اکبر صمدی‌نیا، کارگردان تئاتر، علی‌عسگر علیزاده‌مقدم، نویسنده، پژوهشگر و مدرس دانشگاه، علی فرحناک، نویسنده، کارگردان‌ و بازیگر تئاتر، مهرداد کوروش‌نیا، نمایشنامه‌نویس، کارگردان و مدرس دانشگاه، شیوا مسعودی، کارگردان و پژوهشگر و مدرس دانشگاه، اتابک نادری، کارگردان و بازیگر تئاتر، هوشنگ هیهاوند، کارگردان و بازیگر تئاتر و نیز جهانشیر یاراحمدی، پژوهشگر و کارگردان تئاتر اعضای هیات انتخاب آثار بخش صحنه‌ای (آثاری که صاحبان آن به صورت مستقیم تقاضای حضور درجشنواره را داشتند)  چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر را تشکیل می‌دهند.

همچنین، محسن بابایی‌ربیعی، بازیگر و فعال فرهنگی، محمودرضا رحیمی، کارگردان، بازیگر و مدرس دانشگاه، اردشیر صالح‌پور، نویسنده، پژوهشگر و مدرس دانشگاه و وحید فخرموسوی، نویسنده و کارگردان تئاتر؛ مشاوران دبیر چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر در انتخاب آثار بخش صحنه‌ای هستند.

میلاد اکبرنژاد، نویسنده، کارگردان و مدرس دانشگاه، حسین پاکدل، نویسنده، کارگردان‌ و بازیگر تئاتر، نوشین تبریزی، نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، مهدی حاجیان، بازیگر، حسن رونده، کارگردان تئاتر، نادیا فرجی، بازیگر و مدرس تئاتر و سیدرحیم موسوی، کارگردان‌ و پژوهشگر تئاتر؛ اعضای هیات انتخاب نمایش‌های برگزیده جشنواره‌های تئاتر استان  را تشکیل می‌دهند.

چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۱۴ تا ۲۶ بهمن به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می‌شود. 

۵۷۵۷
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «هیات انتخاب آثار صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر، معرفی شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..