مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
تلاش برای بازگشایی مسیر روستاهای مسدودشده در دزفول و اندیکا

تلاش برای بازگشایی مسیرهای مسدود شده روستایی در شهرستان های دزفول و اندیکا و ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان در گفتگو با خبر ۲۳ شبکه خوزستان گفت: بر اثر بارندگی‌های شدید در شهرستان دزفول مسیر چند روستا در بخش سردشت دزفول مسدود که تا (امروز) شنبه بازگشایی خواهند شد. تلاش برای بازگشایی مسیر روستاهای مسدودشده در دزفول و اندیکا

شهاب صدیقی افزود: همچنین بارندگی‌های شدید موجب مسدود شدن چند روستا در مسیر شط شیمبار شده است که تا (امروز) شنبه نیز راه‌های ارتباطی این روستا‌ها بازگشایی می‌شود.

وی ادامه داد: ساخت یک پل در مسیر روستا‌های شط شیمبار در حال انجام است که با اتمام آن مشکل تردد این روستا‌ها به طور دائم حل خواهد شد.

بیشتر بخوانید : طغیان رودخانه دره شیرون/مسدود شدن مسیر ۱۰ روستای اندیکا

مدیر کل مدیریت بحران استانداری خوزستان  با اشاره به بازگشایی محور امیدیه به دیلم، بیان کرد: به علت بارندگی شدید در کیلومتر ۲۰ آزادراه خوزستان به لرستان از سمت لرستان  بر اثر بارندگی شدید از رانندگان خواست با احتیاط در جاده‌ها تردد کنند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تلاش برای بازگشایی مسیر روستاهای مسدودشده در دزفول و اندیکا»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..