پکیج تبلیغاتی

اطلاعــیه پرتال تفریحی خبری نیوزس در جهت ثبت در س


مطالب مهم

»اخبار سپاه و داعش و سوریه » حمله مجلس » سریال عاشقانه » سریال شهرزاد » سهام عدالت » فال وطالع بینی امروز » عکس های لورفته ...

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96
دانلود فیلم گل مهدی طارمی بازی پرسپولیس و پدیده 20 آذر 95

ویدیو گل مهدی طارمی به پدیده 20 آذر 95,

فیلم گل مهدی طارمی بازی پرسپولیس و پدیده ,دانلود گل پرسپولیس به پدیده مشهد 20 آذر 95 ,گل مهدی طارمی به پدیده,ویدیو گل مهدی طارمی بازی پرسپولیس و پدیده,کلیپ گل مهدی طارمی 20 آذر 95,دانلود ویدیو گل مهدی طارمی به پدیده, فیلم گل مهدی طارمی بازی پرسپولیس و پدیده ,گل مهدی طارمی به پدیده  امروز,مهدی طارمی, فیلم گل امروز طارمی,فیلم گل بازی پرسپولیس و پدیده مشهد 20 آذر 95,پرسپولیس, پدیده مشهد,بازی پرسپولیس و پدیده مشهد 20 آذر 95,فیلم گل اول بازی پرسپولیس و پدیده,

فیلم گل مهدی طارمی به پدیده مشهد | 20 آذر 95 | بازی پرسپولیس امروز

دانلود فیلم گل مهدی طارمی بازی پرسپولیس و پدیده 20 آذر 95:

پدیده مشهد 0 پرسپولیس 1: ( دقیقه 21، مهدی طارمی): موقعیت کرنر برای پرسپولیس روی حرکت مسلمان و رضاییان در نهایت با ارسال وینگر راست پرسپولیس همراه شد که طارمی درون شش قدم با ضربه سر آن را وارد دروازه کرد.

فیلم گل مهدی طارمی به پدیده 20 آذر 95 

 لینک دانلود                  لینک کمکی     

منبع:ورزش سه/

برای دیدن نتیجه و فیلم خلاصه و گل بازی پرسپولیس و پدیده 20 آذر 95 اینجا کلیک کنید
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «دانلود فیلم گل مهدی طارمی بازی پرسپولیس و پدیده 20 آذر 95»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..