مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
گلر پرسپولیس از ایران رفت

بوژیدار رادوشوویچ به دلیل آنچه او ادعا کرده طلب معوقه و رفتار غیرحرفه‌ای مدیریت پرسپولیس نامه درخواست فسخ خود را به باشگاه پرسپولیس ارسال و شب گذشته تهران را از طریق فرودگاه امام خمینی به مقصد کرواسی ترک کرد.

گفته می‌شود دروازه‌بان پرسپولیس ، مبلغ ۲۰۰ هزار یورو از پرسپولیس طلب داشت که ۵۰ هزار یورو از آن را روز گذشته و پس از جلسه با صدری سرپرست باشگاه دریافت کرده بود اما باز هم درصد دریافتی او همانند هم تیمی‌هایش نبوده است.

او به دلیل اینکه میزان دریافتی‌اش از این باشگاه به حد نصاب بازیکنان نرسیده و همچنین درخواست سرپرست این باشگاه برای گرفتن پاسپورتش که با مخالفت شدید رادو مواجه شده بود، تصمیم می‌گیرد تا با ارسال درخواست فسخ قرارداد به باشگاه پرسپولیس ایران را ترک کند.

به نظر می‌رسد که این بار جدایی گلر کروات پرسپولیس جدی باشد و پرسپولیس باید سراغ یک دروازه‌بان جدید برای او برود. این اتفاق در حالی رخ داده که رادوشوویچ دیروز و بعد از دریافت بخشی از مطالباتش، با روحیه‌ای بسیار بالا در تمرین پرسپولیس شرکت کرده بود و باید دید دلیل اینکه او علیرغم دریافت بخشی از مطالباتش، تصمیم به ترک ایران گرفته، چه بوده است.

256 251
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «گلر پرسپولیس از ایران رفت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..