تبلیغات ویژه

» خرید ممبر تلگرام »طراحی سایت و سئو »خرید فالوور و لایک »ادمین حرفه ای اینستاگرام »پکیج آموزش ارزهای دیجیتال »تبلیغات در اینستاگرام »خرید پیج اینستاگرام

مطالب مهم
توضیحات چنارانی درباره درخواست وام برای خانواده اش

در دوران نمایندگی حدود صدهزار نامه برای مطالبات مردم به دستگاه های مختلف زده ام و این نامه ها هم مانند همان ها هستند، اظهار کرد: دستور این نامه ها این چنین نیست که سریع پرداخت شود و هرکس مانند این مورد مراجعه کرده ما نامه زده ایم و بین خانواده خودم و دیگران هیچ وقت هیچ گونه فرقی نگذاشته ام.

به گزارش بولتن نیوز،شجاعی مهر/ روزگذشته تصاویر نامه‌هایی درفضای مجازی منتشر شد با ادعای درخواست دریافت مجدد 5وام 300میلیون تومانی برای خانواده نماینده مجلس که ذیل آن ها نوشته شده بود: درحالی که بسیاری از خانواده های شهدا چند سال است که منتظر دریافت تسهیلات بانکی‌اند، خانم هاجر چنارانی نماینده نیشابور در5نامه جداگانه به قاضی زاده هاشمی رئیس بنیاد شهید درخواست ارائه مجدد تسهیلات بانکی (خانواده شهدا) به خانواده اش را کرده است .

توضیحات چنارانی درباره درخواست وام برای خانواده اش

برای بررسی صحت و سقم این ادعا با هاجر چنارانی تماس گرفتیم. نماینده مردم نیشابور، فیروزه و زبرخان در مجلس درگفت و گو با خراسان توضیح داد: هر‌فرزند شهیدی که قبلا وام مسکن از بنیاد شهید گرفته و آن را تسویه کرده باشد طبق قانون می تواند وارد سیکل اداری شود و وام دیگری مطابق مر قانون به او تعلق می‌گیرد.
هاجر چنارانی گفت: تاکنون هر کس با این شرایط به ما مراجعه کرده برای او نامه زده ایم و هر فرزند شهیدی که این شرایط را دارد به ما مراجعه کند تا برای او نامه بزنیم تا مطابق قانون وام به او تعلق بگیرد.
وی با بیان این که همه فرزندان شهدا مانند خواهران و برادران من هستند و حاضرم این موضوع را برای تمام آن ها پیگیری کنم، افزود: هرکس به من مراجعه کرده برای پیگیری مطالبات و حقش نامه نگاری کرده‌ام‌ و همه می توانند به دفتر من مراجعه کنند‌.
وی خاطر نشان کرد: با آقای قاضی زاده رئیس بنیاد صحبت کردم و نامه زدم .تمام فرزندان شهدای حوزه انتخابیه ام که وام ‌اول خود را تسویه کرده اند و درخواست وام‌مجدد دارند باید موافقت و دستور آن را صادر کند و برای پیش نیامدن شائبه ای آخرین تخصیص‌ها را برای خواهران و برادرانم لحاظ کند.
چنارانی با بیان این که در دوران نمایندگی حدود صدهزار نامه برای مطالبات مردم به دستگاه های مختلف زده ام و این نامه ها هم مانند همان ها هستند، اظهار کرد: دستور این نامه ها این چنین نیست که سریع پرداخت شود و هرکس مانند این مورد مراجعه کرده ما نامه زده ایم و بین خانواده خودم و دیگران هیچ وقت هیچ گونه فرقی نگذاشته ام.
عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی با اشاره به اهمیت شفافیت در امور مختلف ادامه داد: این نامه ها هم نشانه شفافیت است، می‌شد هزار مدل کاری کرد که بقیه نفهمند، اشکال صراحت این نامه ها چیست که مخفی هم نبوده و در سیکل اداری بوده و هیچ منع قانونی هم ندارد؟
چنارانی خاطر نشان کرد: اتفاقا این از صداقت یک نماینده است که با خویشاوندانش مانند دیگران برخورد می کند و آن ها را مانند هزاران نفر دیگر و هزاران درخواست دیگر مردم ،راهی دفتر خود می کند و به آن ها می گوید به دفتر بروید تا درخواستی برایتان ثبت شود که اگر تفاوتی قائل بود حتما نامه نگاری رسمی نمی کرد که روزی آن را بر سر نیزه کنند و بخواهند آبرویش را ببرند و اگر نیت بدی داشت می توانست با تماس و هزار راه دیگر این کار را انجام دهد.
وی ادامه داد: از طرفی دیگر می گویند مبلغ این وام ها ۳۰۰ میلیون تومان است در حالی که رقم این وام های مسکن ۸۰ میلیون تا ۱۰۰ میلیون است که در این شرایط گرانی خانه، کاری نمی توان با آن کرد و درستی مبلغ را هم می شود به سادگی از بنیاد شهید پرسید.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «توضیحات چنارانی درباره درخواست وام برای خانواده اش»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

جستجو های اخبار روز

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..