مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
خاطرات علی امینی، شماره ۱۴: شوهر اشرف واسطه یک قرارداد با آمریکایی‌ها بود؛ گفتم پول نداریم، نمی‌توانیم تعهد مالی بدهیم

وقتی نخست‌وزیر شدم، معامله‌ای بود به نام معامله سیلو، البته قبل از آمدن من در جریان بود بین آمریکایی‌ها. واسطه‌اش هم اون آقای مهدی بوشهری شوهر والاحضرت اشرف بود. خب بهنیار وزیر مالیه بود و ما پول هم نداشتیم، چه از نظر ریالی چه از نظر [ارزی]. من گفتم ما بالاخره این معامله را نمی‌توانیم انجام بدهیم. گفتیم فسخ کردند. مهدی بوشهری آمد پهلوی من گفت والله بالله من از این خانواده [شاه] استفاده‌ای نکردم، پول هم… گفتم آقای بوشهری صحبت خانواده مطرح نیست. ما تعهدی می‌کنیم که نمی‌توانیم انجام بدیم و این به نظر من صلاح نیست. تعهد است و این را عملا امروز می گذاریم گردن دولت بعدی.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «خاطرات علی امینی، شماره ۱۴: شوهر اشرف واسطه یک قرارداد با آمریکایی‌ها بود؛ گفتم پول نداریم، نمی‌توانیم تعهد مالی بدهیم»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..