مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
فرماندار: بیش از ۹۰ درصد اردبیلی‌ها واکسن کرونا تزریق کرده‌اند

 فرماندار اردبیل گفت: تاکنون بیش از ۹۰ درصد جمعیت این شهرستان دز اول واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

مسعود امامی یگانه روز سه‌شنبه در بازدید از روند واکسیناسیون در شهرستان اردبیل افزود: به ۷۵ درصد از جمعیت این شهرستان هم دز دوم واکسن کرونا تزریق شده است.

وی اظهار کرد: در مجموع حدود ۴۷ هزار نفر در شهرستان اردبیل واکسن کرونا تزریق نکرده‌اند که انتظار می‌رود این افراد برای ایمن سازی کامل نسبت به تزریق واکسن اقدام کنند.

او بیان کرد: تزریق دز سوم واکسن کرونا نیز در شهرستان اردبیل آغاز شده تا هر چه زودتر با همکاری مردم و رعایت دستورالعمل های بهداشتی شاهد قطع زنجیره ویروس منحوس کرونا باشیم.

فرماندار اردبیل اضافه کرد: حتی افرادی که ۲ دُز واکسن کرونا زده‌اند و ۲ هفته از زمان واکسیناسیون آنها گذشته است، باید ماسک زده و دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کنند چون واکسیناسیون باعث پیشگیری از ابتلا نمی‌‍‌شود و تنها در پیشگیری از مرگ و میر موثر است.

امامی‌یگانه با هشدار به احتمال گسترش شیوع کرونا در اردبیل ادامه داد: طبق هشدارهای قبلی، چرخش شیوع ویروس کرونا در جامعه برقرار است و با سرد شدن هوا و کم شدن تهویه فضاهای سربسته، احتمال انتشار ویروس بیشتر شده است.

به گزارش ایرنا، بر اساس اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی استان اردبیل با پوشش ۸۶ درصدی تزریق نوبت اول واکسن برای جمعیت هدف، در رتبه سوم کشوری تزریق واکسن کرونا قرار گرفته است.

بر اساس سرشماری سال ۱۳۹۵ جمعیت شهرستان اردبیل  ۵۲۹ هزار و ۳۷۴ نفر است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «فرماندار: بیش از ۹۰ درصد اردبیلی‌ها واکسن کرونا تزریق کرده‌اند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..