مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
قذافی به انتخابات ریاست جمهوری لیبی بازگشت

صراط:

دادگاه تجدیدنظر «سبها» در جنوب لیبی اخیرا پس از تشکیل جلسه ویژه بررسی اعتراض سیف الاسلام قذافی به رد صلاحیتش در انتخابات، شکایت علیه نامزدی سیف الاسلام را رد کرده و با صدور حکم قضایی، حضور فرزند معمر قذافی در انتخابات را بلامانع اعلام کرد.

به گزارش ایسنا،  این در حالی است که درخواست نامزدی فرزند معمر قذافی برای انتخابات ریاست جمهوری که قرار است در ۲۴ دسامبر سال جاری برگزار شود، هفته گذشته با حکم دستگاه قضایی این کشور، از سوی کمیسیون انتخابات لیبی رد شد.

چهارشنبه کمیسیون انتخابات لیبی لیست اولیه شامل ۷۳ نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۴ نوامبر و لیست دیگری از ۲۵ نفر حذف شده منتشر کرد که سیف الاسلام جزو خط خورده‌ها بود.

فرزند دیکتاتور سابق لیبی در ۱۴ نوامبر ماه جاری به‌طور رسمی نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرده بود.

سیف‌الاسلام قذافی توسط دادگاه کیفری بین‌المللی به اتهام جرایم علیه بشریت تحت تعقیب قرار دارد و همچنین دفتر دادستان کل نظامی لیبی نیز حکم بازداشت سیف‌الاسلام را به اتهام قتل و استفاده از مزدوران جنگی صادر کرده است.

سیف الاسلام به دلیل دست داشتن در جنایات جنگی در جریان انقلاب ۲۰۱۱ از سوی دستگاه قضایی لیبی به اعدام محکوم شده است و به جرم جنایت علیه بشریت تحت تعقیب دادگاه کیفری بین‌المللی است که حکم بازداشت وی را صادر کرد و این حکم همچنان معتبر است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «قذافی به انتخابات ریاست جمهوری لیبی بازگشت»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..