مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
امضای بی اعتبار؛ داستان غم انگیز قراردادهای پنهان کارفرما با کارگر

پیگیری خبر؛

داستان غم انگیز قراردادهای پنهان بین کارگر و کارفرما با دست نوشته و امضای کارگر امنیت شغلی این قشر زحمتکش را تهدید می کند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان تعدادی از کارفرمایان با گرفتن امضا و دست نوشته از کارگران از پرداخت تمام حق و حقوق های قانونی آنها سر باز می زنند و امضا و دست نوشته آنها را سندی برای دفاع از اقدام خود می دانند.

سندی که به ظاهر خبر از پرداخت حق و حقوق کارگر می دهد اما در باطن فقط یک اظهارنامه خالی از هر حقی است برای امنیت خاطر کارفرما.

با این حال مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان می گوید: دست نوشته ای که کارفرما از کارگر مبنی بر پرداخت تمام حق و حقوق او می گیرد بر اساس رای دیوان عدالت اداری اعتبار قانونی ندارد و چیزی از مسئولیت کارفرما در قبال کارگران کم نمی کند. 
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «امضای بی اعتبار؛ داستان غم انگیز قراردادهای پنهان کارفرما با کارگر»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..