مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
نگهداری گیاهان در اتاق خواب ممنوع!

محققان می‌گویند: گیاهان در اتاق خواب منبع مناسبی برای جذب انرژی ندارند و این امر باعث توقف فرآیند فتوسنتز در آن‌ها می‌شود.

به گزارش گروه وبگردی خبرگزاری صدا و سیما، برخی بر این باورند که نگه داشتن گیاه در اتاق خواب می‌تواند به مسمومیت با دی‌اکسید کربن منجر شود، اما این امر حقیقت ندارد. با این حال نگه داشتن گیاهان در اتاق‌ خواب درست نیست. وقتی چراغ اتاق را خاموش می‌کنید، گیاه دیگر منبعی برای انرژی ندارد، بنابراین فرآیند فتوسنتز آن متوقف می‌شود. بدین ترتیب گیاه دیگر دی‌اکسید کربنی از محیط جذب نمی‌کند.

نگهداری گیاهان در اتاق خواب ممنوع!

گیاه در تاریکی به تنفس ادامه می‌دهد، فرآیندی که منجر به آزادسازی دی‌اکسیدکربن می‌شود. مقدار دی‌اکسید کربن آزاد شده به اندازه و گونه گیاه بستگی دارد. با این حال هر گیاهی در هر اندازه‌ای که باشد، نمی‌تواند به اندازه یک انسان در حالت خواب دی‌اکسیدکربن تولید کند، بنابراین نگهداری از گیاه در اتاق‌خواب نمی‌تواند به مسمومیت دی‌اکسید کربن منجر شود.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نگهداری گیاهان در اتاق خواب ممنوع!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..