مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
طباطبایی‌نژاد: می‌خواهند در آستانه مذاکرات، ایران را آشوب‌زده نشان دهند

صراط:

سید صادق طباطبایی نژاد عضو مجمع نمایندگان اصفهان و نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در اصفهان گفت: ضدانقلاب همواره مترصد فرصتی برای ایجاد ناآرامی و برهم زدن آرامش جامعه ماست.

به گزارش فارس، وی افزود: کشاورزان اصفهانی هفته قبل با سر دادن شعار‌های منطقی و رفتاری کاملا مسالمت‌آمیز مطالبات خود را مطرح کردند، اما در تظاهرات این هفته که عده آن‌ها بسیار کمتر از تظاهرکنندگان هفته قبل بود ما شاهد ناآرامی و خشونت بودیم که این خشونت‌ها و ناآرامی‌ها نشان‌دهنده نفوذ ضدانقلاب و بدخواهان مردم و نظام در میان تظاهرکنندگان است.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دشمن می‌خواهد تا از طریق عناصر مزدور خود با ایجاد ناامنی در ایران آنهم در آستانه مذکرات، ایران را کشوری آشوب‌زده نشان دهد که حاکمان جمهوری اسلامی با مردم رفتاری غیر مسالمت‌آمیز دارند.

طباطبایی نژاد خاطرنشان کرد: کشاورزان اصفهانی در هفته قبل مطالبات بحق خود را مطرح کردند و رئیس جمهور و وزرای مربوطه نیز قول پیگیری حق مشکلات را دادند و امیدواریم هر چه زودتر اقدامات لازم برای حل مشکلات کشاورزان اصفهان انجام شود.

وی در پایان گفت: معیشت کشاورزان تنها وابسته به همین شغل است که آن هم به خاطر مشکل آب با سختی مواجه شده است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «طباطبایی‌نژاد: می‌خواهند در آستانه مذاکرات، ایران را آشوب‌زده نشان دهند»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..