مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
خسارت ۱۰۰ میلیارد ریالی به خط انتقال آب استان یزد

صراط:

مهدی جوادیان‌زاده، مدیر شرکت آب منطقه‌ای یزد اظهار کرد: مراحل تعمیر حوضچه‌های تخریب شده لوله خط انتقال آب به استان یزد تمام شده است.

به گزارش فارس، وی با بیان این‌که کنترل نهایی تعمیرات انجام شده دقایقی پیش به اتمام رسیده است، افزود: باتوجه به هدر رفت حجم زیادی از آب تصفیه شده و تخلیه کامل خط، پیش‌بینی می‌شود اوایل بامداد فردا آب به یزد برسد.

جوادیان زاده در ادامه با بیان این‌که به یاری خدا پمپاژ آب شرب شروع شده است، گفت: خسارت وارد در این نوبت تعرض به خط انتقالی زیاد بوده است.

مدیر شرکت آب منطقه‌ ای یزد در خصوص تخریب لوله خط انتقال آب یزد تصریح کرد: این خسارت برای چندمین بار در منطقه شرق اصفهان رخ داده است.

جوادیان زاده با بیان این‌که بیش از ۴۰ نفر از مدیران آب منطقه‌ای یزد و نیرو‌های امدادی این استان برای بررسی وضعیت حوضچه‌های تخریب شده در محل حاضر شدند، گفت: با حساب دفتری در این نوبت از تعرض بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال خسارت به خط انتقال آب استان یزد وارد شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تیم امدادی شرکت آب منطقه‌ای یزد از دیشب در محل تخریب مستقر و نسبت به رفع عیب اقدام کردند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «خسارت ۱۰۰ میلیارد ریالی به خط انتقال آب استان یزد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..