مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
عذرخواهی فرهاد مجیدی از فغانی/عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بار اول در لیگ هشتم حرفه‌ای و در بازی استقلال مقابل راه آهن بود که جدل این دو چهره فوتبال ایران توجهات را به خود جلب کرد. البته در آن وقت‌ها علیرضا فغانی هنوز چهره مشهوری در فوتبال ایران نبود و داوری رو به رشد و آینده دار محسوب می‌شد؛ همانطور که فرهاد مجیدی در بازگشت از امارات به فوتبال ایران هنوز در نقطه بالای درخشش خود قرار نگرفته بود.

در این مصاحبه که در روزنامه دنیای فوتبال منتشر شده، فرهاد مجیدی از علیرضا فعانی عذرخواهی کرده است. او در سوال پایانی مصاحبه با اشاره به اینکه لحظه‌ای عصبانی شده و کنترل خود را از دست داده اعلام کرده فغانی را بغل کرده و سعی کرده اتفاق رخ داده را از دل او در بیاورد.

البته پایان خوش جدل دهه گذشته هنوز اتفاق نیفتاده و با توجه به اظهار نظر فغانی و صحبت‌هایش علیه فرهاد مجیدی که به قضاوت او در دیدار مقابل نساجی معترض بود، بعید است که این اتفاق رخ بدهد.
تجربه نشان داده که هیچ دعوایی در فوتبال ایران در این حد هم طول نخواهد کشید و همیشه افرادی هستند که وسط ماجرا را بگیرند و پایان خوش را رقم بزنند. اتفاقی که امیدواریم برای این دو چهره فوتبال ایران رخ بدهد.

عذرخواهی فرهاد مجیدی از فغانی/عکس


251254
 
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «عذرخواهی فرهاد مجیدی از فغانی/عکس»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..