مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
نرخ های جدید در سامانه ایرلاینها بروزرسانی شد

گروه اقتصادی: دبیر انجمن شرکتهای هواپیمایی اعلام کرد که کلیه شرکتهای هواپیمایی ، نرخ های جدید مسیرهای داخلی را در سامانه فروش آنلاین خود بروزرسانی کردند.

به گزارش بولتن نیوز،  مقصود اسعدی سامانی افزود : پیرو کاهش قیمت بلیت پروازهای داخلی که از اول آذر ماه اجرا گردید ، کلیه شرکتهای هواپیمایی نسبت به بروزرسانی نرخ های کاهش یافته اقدام کردند .

دبیر انجمن شرکتهای هواپیمایی در همین رابطه گفت : در برخی از مسیرها كه با كاهش تقاضا مواجه هستيم نرخ در بعضی از ساعات روز تا 50 درصد پایین تر از سقف اعلام شده نیز دیده می شود .

اسعدی سامانی در پایان از مسافران پروازهای داخلی درخواست کرد که در صورت مواجه با فروش بلیت بالاتر از سقف تعیین شده ، مراتب را به انجمن شرکتهای هواپیمایی و یا سازمان هواپیمایی کشوری گزارش کنند تا موضوع پیگیری گردد .

روابط عمومی انجمن شرکتهای هواپیمایی ایران
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «نرخ های جدید در سامانه ایرلاینها بروزرسانی شد»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..