مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
آغاز سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان

به گزارش ایکنا؛ به نقل از المنار، سخنرانی سیدحسن نصرالله‌ دبیرکل حزب الله لبنان آغاز شد.

دبیرکل حزب الله در ابتدا عید استقلال را به تمامی لبنانی‌ها تبریک گفت و از خداوند خواست که به ملت لبنان توانایی حمایت از آزادی و حق حاکمیت دولت خود را بدهد.

نصرالله ادامه داد: همواره درباره ماهیت استقلال بحث‌هایی وحود دارد. آیا استقلال واقعی بوده یا استقلال ناقص؟ اما تردیدی وجود ندارد که بعد از استقلال، لبنان یک دولت شد و مسئولیت لبنانی‌ها این است که از استقلال خود حفاظت کنند.

سیدحسن نصرالله افزود: محافظت از استقلال، حق حاکمیت، آزادی و کرامت، جنگی است که باید ادامه یابد. ممکن است که به استقلال دست یابید اما باید از آن محافظت کنید.

وی تاکید کرد: در صورتی که استقلال لبنانی‌ها ناقض یا ظاهری است باید آن را به استقلال واقعی تبدیل کنند.

سید حسن نصرالله به آزادسازی اراضی اشغالی لبنان در سال 2000 اشاره کرد و گفت: این پیروزی برای استقلال و حق حاکمیت لبنان بود.

نصرالله تصریح کرد: تا زمانی که لبنان مورد تهدید دائمی اسرائیل است، یعنی در مرکز نبرد استقلال و صیانت از حاکمیت خود هستیم و در بسیاری از مراحل آن پیروز شده‌ایم.

نصرالله افزود: ما شاهد تسریع روند عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی با بسیاری از کشورهای عربی هستیم و آخرین صحنه شرم آور آن همان چیزی بود که در مراکش شاهد بودیم.

دبیرکل حزب الله تأکید کرد: قرار دادن نام حزب الله در لیست تروریستی ممکن است با تحولات منطقه یا انتخابات پارلمانی ارتباط داشته باشد.این موضوع، هیچ تاثیری بر عزم مقاومت ندارد.

در حال تکمیل...

انتهای پیامپیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «آغاز سخنرانی دبیرکل حزب الله لبنان»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..