مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
شاهرودی خطاب به وزیر اقتصاد: شورای فقهی بانک مرکزی احیا شود‌

صراط:

سید‌عبدالهادی شاهرودی امروز در جلسه شورای اداری استان گلستان با حضور سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و مقامات استانی اظهار داشت: هرچند دکتر خاندوزی اهل این منطقه هستند، اما به واسطه حضور در وزارت باید نگاه ملی داشته باشند و نباید انتظار داشته باشیم که تنها به استان ما عنایت کند.

به گزارش تسنیم، نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در زمان ریاست دکتر بهمنی در بانک مرکزی شورایی با عنوان شورای فقهی بانک مرکزی تشکیل شده بود که متاسفانه در دولت قبلی تعطیل شد.

وی ادامه داد: این شورا، ۶ عضو فقیه داشته که بنده یکی از اعضای آن بودم و اکنون ۳ عضو فقیه آن به رحمت خداوند رفته‌اند.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری خواستار احیای این شورا شد و گفت: این شورا مصوبات خوبی داشت و اعضای فقیه آن از سوی شورای نگهبان تایید می‌شدند.

شاهرودی با تمجید از عملکرد دولت سیزدهم بیان کرد: این دولت، نزدیکترین دولت به خواسته‌های رهبر معظم انقلاب است.

 سید احسان خاندوزی در سفر یک روزه خود به گلستان صبح امروز از گمرک مرزی اینچه برون بازدید کرد.

دیدار با نماینده، ولی فقیه در استان، دیدار با علمای اهل سنت، شرکت در جلسه شورای اداری و شورای گفتگو و بخش خصوصی از جمله برنامه‌های امروز وزیر اقتصاد و دارایی بوده است.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «شاهرودی خطاب به وزیر اقتصاد: شورای فقهی بانک مرکزی احیا شود‌»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..