مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
مجیدی و استقلال در سراشیبی؛ فرهاد لیگ را با آبی‌ها تمام می‌کند؟!

به گزارش میدان، ۳ بازی است که استقلال با تساوی از میدان لیگ برتر خارج می‌شود اما سرمربی این تیم به جای آنکه درباره چرایی افول تیمش توضیحات شفافی را به افکار عمومی ارائه کند ابتدا به موضوع حذف ژستد و یامگا اشاره می‌کند و در بخش دیگری از صحبت‌هایش نیز کنایه تندی به امیرقلعه‌نویی، سرمربی تیم گل گهر می‌زند و با بیان جمله‌ای معنی دار اعلام می‌کند که می‌دانستم با چه کسانی بازی داریم!

مجیدی درشرایطی تلاش می‌کند افکار عمومی را به سمت دیگری منحرف کند که تیمش درهفته‌های گذشته نیز با وجود دراختیار داشتن یامگا و ژستد نتوانسته بود نمایش مطلوبی را در لیگ برتر به نمایش بگذارد و بعید است با روند تاکتیکی که در روز بازی با گل گهر سیرجان در پیش گرفت نیز بتواند درآینده کاری از پیش ببرد.

مجیدی بی آنکه درباره مسائل تاکتیکی تیمش صحبت کند به دنبال بازی دادن افکار عمومی و هواداران تیمش است. هوادارانی که با حمایت‌های سرسختانه او را حمایت کردند تا در فصل جاری نیز بتواند هدایت استقلال را به عهده بگیرد اما سرمربی استقلال در مسیری است که بعید به نظر می‌رسد بتواند از این فرصت نیز استفاده کند.

بدون شک اگر مجیدی در روند تاکتیکی تیمش اثرگذار نباشد در هفته‌های آتی نیز قادر به کسب پیروزی مقابل رقبای خود نخواهد بود. استقلال هفته بعد در آبادان مقابل نفت قرار می‌گیرد و بعد از آن با پرسپولیس و پیکان مصاف خواهد داشت که پیروز نشدن دراین بازی‌ها بدون شک آینده کاری‌اش در استقلال را به خطر خواهد انداخت.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «مجیدی و استقلال در سراشیبی؛ فرهاد لیگ را با آبی‌ها تمام می‌کند؟!»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..