مطالب مهم

تبلیغات

سایت نیازمندی های بازارچه 96

لینک ساز
تاخیر پرواز کیش به تهران بدون اطلاع رسانی

پرواز شرکت هواپیمایی کیش از جزیره کیش به مقصد تهران بدون اطلاع رسانی قبلی با تاخیر روبرو شد.

تاخیر پرواز کیش به تهران بدون اطلاع رسانیبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کیش، پرواز شماره ٧٠٢٠ کیش ایر از مقصد جزيره کیش به تهران قرار بود ساعت ٢٠ انجام شود و ابتدا اعلام شد با تاخیر ۵ ساعته انجام می‌شود، اما لحظاتی قبل اطلاعات پرواز فرودگاه به خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرد اين پرواز ساعت ٢٢ انجام خواهد شد.

موضوع را از شرکت هواپیمایی کیش پیگیری کردیم درنا کسرایی مدیر روابط عمومی کیش ایر اعلام کرد: به زودی اطلاعات تکمیلی و علت تاخیر را اعلام خواهد کرد.

عزت الله محمدی مدیرکل فرودگاه کیش هم با تایید تاخیر پرواز گفت: در حال پیگیری از مسئولان شركت کیش است و روابط عمومی شرکت علت تاخیر و زمان دقیق پرواز را اعلام خواهد کرد.

انتظار می‌رود تاخیر‌های پرواز از قبل اطلاع رسانی شود تا مسافران سرگردان نشوند.
پیشنهاد میشه بخونید : برای مشاهده جزئیات کامل این خبر «تاخیر پرواز کیش به تهران بدون اطلاع رسانی»اینجا را کلیک کنید. شفاف سازی:خبر فوق در سایت منبع درج شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است .چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید جهت حذف آن «اینجا» را کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

اخبار برگزیده

هم اکنون میخوانند ..